برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

رویانیان به کریمی:از این کارت احساس غرورکردم!

دوشنبه، ۱۷ مهر ۱۳۹۱، ساعت ۱۳:۱۴ — گل

نگاه مدیر عامل پرسپولیس به جادوگر عصیانگر تیمش را تا حدود زیادی تغییر داده تا جایی که الان نمی توان گفت رابطه کریمی و رویانیان مثل سابق شکراب است

علی کریمی

عکس هایی که از لحظه به آغوش کشیده شدن محمد رویانیان در تمرین تیم ملی به روزنامه‌ها وخبرگزاری‌ها رسید تا حدی ازبرخورد گرم این دو نفر حکایت می کرد که به بیننده تصور اغراق هر دونفردر به تصویر کشیدن این رابطه دستمی داد یا ظاهرسازی طرفین جلوی چشم اعضای تیم ملی و دوربین های عکاسی را به رخ می کشید امابه نظر می رسد حتی اگر اندکی این تصورات درست باشد نوع برخورد کریمی با رویانیان ،نگاه مدیر عامل پرسپولیس به جادوگر عصیانگر تیمش را تا حدود زیادی تغییر داده تا جایی که الان نمی توان گفت رابطه کریمی و رویانیان مثل سابق شکراب است.

علی کریمی در برخی از لحظات اینچنینی و حضور سرزده یا بازدیدهای مسوولان از تمرینات و اردوهای ملی برخورد سرد و بی تفاوتی با مدیر بازدید کننده داشته و تنها ادب رارعایت می کرد اما او به محض دیدن رویانیان از جایش بلند می شود و برخورد بسیار گرمی با مدیر عامل باشگاهش می‌کند تا جایی که همبازیانش در پرسپولیس و تیم ملی از این اتفاق تعجب می کنند.البته این برخورد برای خود رویانیان هم جالب و تازه به نظر می رسد تا جایی که او در جلسه با کریمی به او می گوید:«از این کارت خیلی احساس غرور کردم.»

ظاهرا بعد از آن ملاقات اولیه در زمین چمن ورزشگاه آزادی رویانیان با علی کریمی در یکی از اتاق های هتل آزادی جلسه ای برگزار می‌کند و وقتی صحبت از رضایتنامه به میان می آید رویانیان می گوید به هیچ وجه رضایتنامه نمی دهد اما بهترین کار را در مورد کریمی انجام خواهد داد.کریمی هم در پاسخ می گوید هر تصمیمی شما بگیرید من می پذیرم.

بدین ترتیب به نظر می رسد تا بعد از بازی با کره جنوبی باید منتظر ماند و دید چه سرنوشتی در انتظار ماجرای کریمی – پرسپولیس است .البته به نظر می رسد حتی اگر رویانیان در این ماجرا به نفع کریمی دخول کند بازگشت جادوگر به تیم با سرعت انجام نخواهد شد واین اتفاق به کندی عملی می شود.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391