برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

رویانیان: نمی گذاریم کریمی خراب شود

پنجشنبه، ۲۰ مهر ۱۳۹۱، ساعت ۱۰:۱۸

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در جمع بازیکنان گفت: برای اصولم از زندگی خودم گذشته‌ام و برای فوتبال از اصولم نمی‌گذرم. آن همدلی که در بازی با سایپا دیدم به اندازه یک پیروزی ارزش داشت.

محمد رویانیان

به نقل از سایت باشگاه پرسپولیس، محمد رویانیان در جمع بازیکنان این تیم گفت: چند روز قبل فرصتی دست داد تا در اردوی تیم ملی حاضر شوم. نزدیک به دو ساعت با کی‌روش و چهار ساعت با ملی پوشان خودمان صحبت کردم که یک ساعت آن به صحبت با علی کریمی اختصاص پیدا کرد. در این صحبت‌ها مسائل مهمی را با آنها در میان گذاشتم که اینجا هم با شما مطرح می‌کنم.

وی افزود: به ملی پوشان گفتم هر نکته‌ای که وجود دارد یا اگر نظری دارند بگویند. فرقی نمی کند، صحبت‌ها درباره مدیریت باشگاه یا کادر فنی باشد، منتهی باید حریم‌ها رعایت شود. این خیلی بهتر است که بازیکنان هر چه دارند به ما بگویند و ما هم حرفهایمان را به خود شما بگوییم به جای اینکه حرفها را پیش دیگران ببریم. البته همه چیز باید در چارچوب خودش باشد. مثلا وقتی بازیکن می‌خواهد درباره مسائل مربوط به کادر فنی صحبت کند باید در جای خودش و با حفظ و رعایت اصول باشد.

مدیرعامل پرسپولیس در ادامه تصریح کرد: وقتی این حرف‌ها را به ملی پوشان زدم، دیدم با عقلانیت برخورد کردند و این فرهنگ را که دیدم خیلی خوشحال شدم. من حرف‌های دلم را زدم و حرف آنها را از دلشان بیرون کشیدم. بعد از جلسه روحیه هر یک از بازیکنان چند برابر شده بود. از آنها بویژه علی کریمی خواستم بهترین بازی خود را برابر کره انجام بدهند.

محمد رویانیان در ادامه صحبت‌هایش به بازیکنان می‌گوید: من از اصول خودم نمی‌گذرم. هشت سال برای این اصول جنگیدم، از زندگی خودم گذشتم، به دفعات اسباب کشی کردم، از مادیات گذشتم و حالا نمی‌توانم به خاطر فوتبال از اصول خودم بگذرم. اصلا برای پیشرفت باید به اصول پایبند باشیم. اصول حرفه‌ای فوتبال می‌گوید، مدیریت باید با تمام قوا و تا آخرین لحظه از سرمربی تیم حمایت کند. اجازه بی انضباطی نمی دهیم. اجازه نمی‌دهم هزینه شود و بعد همه چیز با بی انضباطی خراب شود. همه چیز باید سر جای خودش باشد. تخریب مربی یعنی تخریب کل تیم و از هم پاشیده شدن شیرازه تیم. به عنوان مدیر باشگاه نمی‌توانم اجازه چنین اتفاقی را بدهم.

رویانیان خاطر نشان کرد: من در آینده با تک تک شما نشست های خصوصی خواهم داشت تا اگر اشکالی از من تا سرپرست و کادر فنی به نظرتان می‌رسد، بگوئید ولی همه چیز باید در قالب چارچوب حرفه‌ای و اصول اخلاقی باشد. من هم مسائلی که وجود دارد را به شما می گویم.

وی افزود: من تاکنون به مواردی مثل لباس، مو و کلا مسائل و زندگی شخصی شما ورود نکرده‌ام، کرده ام؟ اما بر سر فوتبال تعارف ندارم. هر آنچه به فوتبال و پرسپولیس مربوط شود و روی اینها تاثیر بگذارد به ما هم مربوط می شود.

رویانیان ادامه داد: در بازی با سایپا همدلی را دیدم. اینکه نیمکت نشین‌ها هم با تمام وجود پیروزی تیم را می‌خواستند و این یک پیروزی بزرگ بود. هر چند که داور مسابقه چهار پنالتی را نگرفت اما بعد از مسابقه قبل از اینکه کارشناسی داوری انجام شود گفتم ما در واقع این بازی را بردیم. البته به جای ۳ امتیاز به ما یک امتیاز دادند ولی همدلی که شاهد بودم به اندازه یک پیروزی ارزش داشت.

مدیرعامل پرسپولیس در ادامه گفت: قبل از این بازی، آقا مهدی (مهدوی کیا) به من گفته بود که همدلی خوبی در تیم بوجود آمده است. ملی پوشان هم چنین مساله ای را مطرح کردند و من این موارد را در بازی با سایپا دیدم. گزارشهایی که از تیم دریافت می کنم هم این را نشان می دهد، حفظ این همدلی لازمه موفقیت است.

مدیر عامل پرسپولیس در صحبت‌های خود به دو موضوع دیگر هم اشاره کرد؛ او درباره کریمی گفت: با او صحبت کردم. سعی می کنم بهترین تصمیم ممکن را بگیرم و خود او می‌تواند نقش آفرین باشد. اتفاقات زیادی روی داده و باعث پیچیدگی اوضاع شده است ولی نمی گذاریم او خراب شود. شهاب گردان را که دیدم یاد حرف‌هایی افتادم که با کی‌روش زدم. حرف‌هایی که نقاط مشترک داشت. سرمربی تیم معتقد بود که گردان ظرفیت بالایی دارد و می‌تواند جایگاه خوبی در تیم ملی داشته باشد. من همچنین باید از گردان تقدیر کنم. وی با اینکه جایگاه خوبی داشت ولی در پرسپولیس بازی نکرد، حاشیه ساز نشد و مصالح تیم را در نظر گرفت. این مساله ارزشمند است و از دید ما پنهان نیست و از وی تقدیر می‌کنیم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391