برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

رویانیان،کریمی را به ژوزه ترجیح می دهد

شنبه، ۲۹ مهر ۱۳۹۱، ساعت ۱۰:۵۱ — عصر ایران

این روزها محمدرویانیان دیگر به گونه ای حرف نمی زند که شنونده سخنانش احساس کند او کریمی را غده ای بدخیم در پیکره پرسپولیس می داند که بیرون کردنش از پرسپولیس، مصداق جراحی این تیم است.

علی کریمی و محمد رویانیان

این روزها همه بوضوح می بینند که لحن حرف زدن و نحوه موضع گیری محمد رویانیان در قبال علی کریمی، عوض شده است. رویانیان دیگر به گونه ای حرف نمی زند که شنونده سخنانش احساس کند او کریمی را غده ای بدخیم در پیکره پرسپولیس می داند که بیرون کردنش از پرسپولیس، مصداق جراحی این تیم است.

علی کریمی و محمد رویانیان

چرا محمد رویانیان به گونه ای نرم و زیرپوستی، در قبال کریمی تغییر موضع داده است؟ پاسخ این سوال را باید در عملکرد ژوزه دانست.

مانوئل ژوزه نه تنها در پرسپولیس نتایج خوبی نگرفته، بلکه پس از مصاحبه جنجالی اش علیه کی روش، وقار و متانت خود را نیز در فوتبال ایران و بویژه نزد رویانیان تا حد زیادی از دست داد.

سخنان ژوزه در گفتگو با ایسنا علیه کارلوس کی روش، چنان خام و ناپخته بود که ظاهراً رویانیان به این نتیجه رسیده که مشکل کریمی – ژوزه را باید در رفتار خود ژوزه هم جستجو کرد. انگار کنار گذاشتن کریمی برای کسب رضایت چنین مربی خام گویی، از نظر رویایان شرط عقل نیست.

علاوه بر این، رویانیان در این چند هفته اخیر به خوبی متوجه شده است که مانوئل ژوزه نزد تماشاگران پرسپولیس هیچ محبوبیتی ندارد.

تماشاگران پرسپولیس اگر چه در دعوای کریمی و ژوزه، کریمی را مقصر اصلی می دانند، ولی از ژوزه هم دل خوشی ندارند و می دانند که در این فصل با این مربی پرتغالی به جایی نمی رسند. بنابراین آنها ترجیح می دهند که ستاره محبوبشان را هر هفته در تیم محبوبشان ببینید تا اینکه او اخراج شود تا ژوزه پرسپولیس را از رتبه چهاردهم جدول لیگ برتر نهایتاً به رتبه هفتم برساند!

رویانیان مدیری ستاره گراست. او در صورتی کریمی را اخراج می‌کند که مطمئن باشد پرسپولیس با ژوزه به جای درخوری می رسد. اما الان که یقین دارد پرسپولیس این فصل با زوزه به هیچ جا نمی رسد، ترجیح می دهد ستاره اش را از دست ندهد و نامش در ذهن تماشاگران پرسپولیس و در تاریخ این تیم، به عنوان کسی که علی کریمی را برای همیشه زا پرسپولیس کنار گذاشت، ثبت نشود.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391