برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

رویانیان وسط برنامه ۹۰ خوابش برد!

سه‌شنبه، ۱۸ مهر ۱۳۹۱، ساعت ۱۰:۰۳ — افکارنیوز

رویانیان گفت : آقای فردوسی پور خواب بودم!

عادل فردوسی پور

برنامه ی نود دوشنبه شب عادل فردوسی پور در حالی به روی آنتن شبکه سه سیما رفت که مانند همیشه با حاشیه های از جنس نود همراه بود :

*فردوسی پور تلاش کرد آرام صحبت کند /دژاگه در نود

ستاره ۲۶ ساله ایرانی اشکان دژاگه که از سه سالگی از ایران رفته و در آلمان زندگی و فوتبال خود را آنجا پیگیری کرده به عنوان یکی از امید های تیم ملی ایران در برنامه ی نود حضور پیدا کرده بود .

از نکات جالب راحت فارسی صحبت کردن دژاگه بود که فردوسی پور در ابتدا گفت :من آرام حرف می زنم بر خلاف عادتم که همیشه تند تند صحبت می کنم تا شما راحت متوجه شوید ...فردوسی پور : ولی شما بر خلاف فردیدون زندی ( دیگر بازیکن ایرانی بزرگ شد ه ی آلمان ) خوب فارسی صحبت می کنید. دژاگه در پاسخ فردوسی پور گفت :پدر و مادرم در خانه همیشه فارسی صبحت می کنند .

درادامه ناگهان صدای آمد که فردوسی پور را تعجب زده از اشکان دژاگه پرسید :این صدای ساعت ات بود ؟! ..دژاگه :نه فردوسی پور : پس چی بود و ناگهان نگاهش به پشت صحنه افتاد گفت :اهان ..هیچی ..

* مهمان برنامه از فردوسی پور تند تر صحبت می‌کند !

رضا قوچان نژاد بازیکن تیم ملی که پس از بیست سال بازگشت تقریبا از پنج سالگی ایران را ترک کرده دیگر مهمان ملی پوش نود بود .
در ابتدا هنگام معرفی کردن خودش آنچنان تند صحبت کرد که فردوسی پور متعجب زده گفت : چه تند حرف می زنی از من هم تند تر حرف می زنی ..
فردوسی پور در ادامه گفت و گو با رضا قوچان نژاد ناگهان گفت:می دانستی لهجه اتم ، لهجه ای مشهدی،هلندی و بلژیکی ، انگلیسی؟ ! قوچان نژاد : تا حالا بیشتر این شنیده بودم اما حالا نمی دانم لهجه ی مشهدی چه جوری !

* فناوری کم آورد!

در قسمت دوربین نود در آغاز فردوسی پور مجری برنامه با اشاره به تلاش بچه های دانشگاه شریف بیان کرد این قسمت به نحو ه ی جدید اجرا می شود که همه ی فناوری ملی بکارگرفته شده است.
در ادامه این بخش زمانی که فردوسی پور با حر کت اشار ه ی دست صفحه نمایشگر را عوض می کرد ناگهان فناوری ملی از فردوسی پور جاماند و فردوسی پور پس از تکان داد چند ین بار دستش نتواست صفحه را عوض کند که گفت :اگه دوربین بگیرد من با ید این حرکت کنم که ...(هرچه تلاش کرد نشد ) ناگهان به خاطر این موضوع بلند زد زیر خنده ..

*آیت اللهی : ساعت ۲ است دیگر ..دیگه حساب هزینه تلفن رو هم بکنید

هادی آیت اللهی نایب رئیس فدراسیون فوتبال که مهمان تلفنی برنامه ی نود بود تا در مورد اتفاقات انتخابان استان فارس پاسخ گو باشد ، زمانی که گفت و گوی اش با فردوسی پور به درازا کشیده بود و فردوسی پور منتظر برقراری تماس با آب پیما مدیر عامل تیم آبفای خرامه بود از او خواست که همچنان روی خط بماند تا ارتباط برقرار شود که آیت اللهی گفت : آقای فردوسی پور بگذارید ما برویم ساعت ۲ است دیگر ..دیگه حساب هزینه تلفن روهم بکنید.

*رویانیان : تاج مرا از خواب بیدار کرد
رویانیان مهمان تلفنی برنامه زمانی که ساعت ۲:۲۰ با او تماس گرفته شد تا در مورد پنالتی‌ها بحث بر انگیز پرسپولیس با او صحبت شود رویانیان مدیر علامل پرسپولیس گفت : آقای فردوسی پور خواب بودم ،اولین بار است که وسط برنامه خواب ام برد آقای تاج مرا بیدار کرد ..

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391