برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

حضور مدیر پرسپولیس در تمرین تیم ملی

شنبه، ۱۵ مهر ۱۳۹۱، ساعت ۱۰:۰۷ — خبرآنلاین

کارلوس کروش وقتی از رویانیان شنید که چه پستی در تیم ملی می تواند از مدیر پرسپولیسی‌ها استفاده کند ، به او گفت برای بک وسط آماده شود.

علی کریمی و محمد رویانیان

محمدرضا رویانیان مدیر باشگاه پرسپولیس ، ظهر جمعه را در تمرین تیم ملی گذراند. تمرینات تیم ملی در زمین شماره یک ورزشگاه آزادی برگزار می‌شد و کروش در سومین روز از تمرین فشار بر بازیکنان را به اوج رسانده بود. زمانی بیش از ۶۰ دقیقه را بازیکنان با بارت کابوت بر روی حرکات انفجاری کار کردند تا عضلات شان آماده استارت های سرعتی شود و پس از آن نوبت به بازی تمرینی رسید. جایی که کروش حسابی از کار ترکیبی بازیکنانش گلایه داشت. آندو ، محمد غلامی ، حسین ماهینی و کریم انصاری فرد و البته محمد نوری بازیکنانی بودند که برق سرمربی آنها را گرفت.
در میان شلوغی وسط زمین بود که محمد رویانیان ، مدیر پرسپولیس وارد محوطه ورزشگاه شد . او به همراه سالارکیا مسئول کمیته انضباطی پرسپولیس به تمرین آمده بود. رویانیان که بیشترین تعداد ملی پوش را در تیم ملی دارد بیشترین انتقادها به تیم ملی هم به خاطر بازیکنان تیم اوست ، ۲ روز بعد از مصاحبه تند سرمربی پرتغالی تیمش علیه کارلوس کروش و علی کریمی داشت با این دو روبرو می شد. او ۳۰ دقیقه ای تمرین را تماشا کرد تا تمرین تمام شد و کروش به سمتش آمد . دقایقی بعد او کنار کریمی ایستاد و با کاپیتان اخراجی تیمش حرف زد. حرف هایی خیلی کلی در حد خال و اخوال. رویانیان به کریمی گفت:« زنگ زدم اما گوشی ات جواب ندادی » و کریمی سری تکان داد و گفت:« بابا سردار من ۸ شب می گیرم می خوابم. حتما دیر زنگ زدی!»
کریمی بعد از این برای دقایقی طولانی با سالارکیا ، معاون سابق دادستان تهران که حالا مسئول کمیته انضباطی پرسپولیس است به گفت و گو پرداخت. بحث هایی که معلوم بود از سوی دو طرف پر است از گلایه.
رویانیان هم شروع کرد به خوش و بش با بازیکنان تیم ملی . اول از همه نوبت رسید به خلعتبری که همشهری اش بود: ای ممد رضا ، خدا ت ر بکوشه! که فقط به امه تیم گل بزویی » این واژه ترجمان فارسی اش می شود:« محمدرضا خدا تو را بکشد که فقط به تیم ما گل زدی!» و خلعتبری هم به رویانیان از این گفت که چطور در ابتدای فصل پرسپولیسی نشده است! بعد هم سردار گپی زد با محمد نصرتی و جواد نکونام و خسرو حیدری.
بعد از این دوباره نوبت رسید به کروش . او بعد از پوشیدن کتانی های راحتی اش برگشت تا دقایقی با رویانیان خصوصی حرف بزند. رویانیان در همان بدو کار به سرمربی تیم ملی گفت:« ببین من هر روز می آیم اینجا تا همه در کنار هم برویم و کره را گل باران کنیم. اینجا توی تیمت جایی برای من نداری؟ مدیر نمی خواهی ؟ سرپرستی؟ چیزی؟ اصلا مسئول تدارکات نمی خواهی من بیایم؟»
امید نمازی این حرف‌ها را برای سرمربی تیم ملی ترجمه می کرد و کارلوس در جواب رویانیان گفت:« من فقط یک دفاع وسط برای تیمم می خواهم. آنجا می توانی بازی کنی؟»
رویانیان که شوکه شده بود ، با خنده گفت:« فکر کنم هیکلم برای بازی در این پست بد نباشد. قدم که بلند است ، شکم هم ندارم.» و کارلوس دوباره گفت:« بله مثل کفاشیان خوش ایپ هستید و باید با او رقابت کنی!»
بعد از این قرار شد تا رویانیان عصرانه را به هتل تیم ملی برود تا درباره حرف های اخیر مانوئل با کروش صحبت کند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391