برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

شادی زاید الوصف جالوویچ و شعار علیه پورغلامی

پنجشنبه، ۶ مهر ۱۳۹۱، ساعت ۲۰:۰۰ — ایمنا

رادومیر جالوویچ پس از به ثمر رساندن گل دوم سپاهان شادی زاید الوصفی از خود بروز داد و به فنس‌های ورزشگاه تختی آویزان شد!

تیم سپاهان و تیم ملوان

حواشی دیدار ملوان و سپاهان که عصر امروز در ورزشگاه تختی انزلی برگزار شد به شرح زیر است:
* محمد مایلی کهن که در حال حاضر در هیچ تیم لیگ برتری مسئولیتی ندارد از نزدیک شاهد این دیدار بود.
* حسن جعفری و مهدی جعفرپور که در هفته‌های گذشته از هر ۲ در پست دفاع راست بازی گرفته می‌شد امروز به صورت همزمان در ترکیب ثابت سپاهان قرار گرفته بودند.
* عادل کلاه کج که در بازی‌ قبلی بازیکن فیکس سپاهان بود در این دیدار حضور نداشت.
* کیفیت چمن ورزشگاه تختی انزلی که در ۲ سال اخیر در سطح مطلوبی قرار داشت به نظر می‌رسید از کیفیت خوبی برخوردار نبود.
* در اواسط نیمه اول حسن اشجاری در حالی که در موقعیت مناسبی برای گلزنی قرار داشت به دلیل مصدومیت بازیکن ملوان توپ را به بیرون زد تا بازی جوانمردانه ای را به نمایش گذاشته باشد.
* گل اول سپاهان روی اشتباه آهی، مدافع ملوان به ثمر رسید اما تماشاگران ملوان پس از گل او را تشویق کردند تا برای ادامه بازی به او روحیه داده باشند.
* در نیمه اول ۲ بازیکن سپاهان یعنی نویدکیا و سوکای کارت زرد گرفتند و جالب اینکه همین ۲ بازیکن پایه گذار و زننده گل اول سپاهان در این نیمه بودند. محرم پاس گل داد و سوکای ضربه نهایی را به توپ نواخت.
* تورج حق وردی در این بازی زیاد از کارت زرد خود استفاده کرد و جالب اینکه فقط به بازیکنان سپاهان کارت زرد نشان می‌داد، محرم نویدکیا، جواهیر سوکای، امید ابراهیمی و مهدی جعفرپور ۴ بازیکن اخطاری سپاهان بودند.
* رادومیر جالوویچ پس از به ثمر رساندن گل دوم سپاهان شادی زاید الوصفی از خود بروز داد و با دویدن به سمت هواداران سپاهان به فنس‌های ورزشگاه تختی آویزان شد تا شادی خود را با هواداران سپاهان تقسیم کند!
* پس از گل دوم سپاهان هواداران سپاهان کاسه صبرشان لبریز شد و علیه فرهاد پورغلامی، سرمربی و محمد پیشگاه هادیان، مربی تیم فوتبال ملوان شعارهایی سر دادند، جالب اینکه آنها علاوه بر محمد احمدزاده، علی دایی را هم تشویق کردند!
* دیدار برابر سپاهان برای ملوانی‌ها خوش یمن نیست زیرا آنها سال گذشته نیز پس از اینکه در نیمه اول با ۳ گل از سپاهان عقب افتادند شعارهایی علیه بازیکنان تیم خود سردادند.
* امید ابراهیمی پس از تعویض دیگر رفتار عجیب دیدار با الاهلی را به نمایش نگذاشت و با آرامی و خوش و بش با بازیکن تعویضی به سمت نیمکت رفت تا پس از دست دادن با کرانچار با خوشحالی روی نیمکت بنشیند.
* محرم نویدکیا که معمولاً تمام ۹۰ دقیقه مورد استفاده کرانچار قرار نمی‌گیرد در این بازی که حکم پیش بازی الاهلی را داشت تمام ۹۰ دقیقه مورد استفاده قرار گرفت.
* جواهیر سوکای و رادومیر جالوویچ که در این دیدار گلزنی کردند، به ترتیب پنجمین و چهارمین گل خود را در این فصل به ثمر رساندند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391