برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

سرمربی شاهین بوشهر: مشکلات مالی ما را آزار می دهد

دوشنبه، ۳ مهر ۱۳۹۱، ساعت ۱۴:۰۱ — بی‌باک‌نیوز

چنانچه مزایده روز پنجشنبه حدود ۵میلیارد بدهی معوقه فصول قبل بر عهده سهامداران فعلی( موسسین) خواهد بود

علی اصغر کامیاب و تیم شاهین بوشهر

روز شماری برای برگزاری مزایده امتیاز باشگاه شاهین آغاز شده و روز پنجشنبه این هفته ، تکلیف مالک جدید آن مشخص می شود. این در حالی است که گفته می شود ادعای هیئت موسس اعتراضی را آماده کرده اند تا به دادگاه ارائه نمایند. در این نامه گویا ذکر گردیده که احکام دادگاه به رییسی نژاد ابلاغ شده و او از نظر هیئت موسس ، مدیر عامل نیست. هیئت مدیره هم قانونا" در شرکت های سهامی خاص باید از بین سهامداران انتخاب شود و اعضای فعلی هیئت مدیره هیچ سهامی ندارند، مدیریت شان در ثبت شرکت‌ها به ثبت نرسیده و و حضورشان قانونی نیست. باید دید این ماجرا به کجا ختم می شود. با این اوضاع و احوال مشکلات مالی باشگاه همچنان پا برجاست.

حمید کللی فرد سرمربی شاهین بوشهر در خصوص دیدار شاهین با اتکا گلستان و همچنین شرایط فعلی تیم گفت : در دیدار با اتکا گلستان و در نیمه اول قصد داشتیم بازی با سرعت آغاز کنیم و در همان دقایق ابتدایی بازی به گل برسیم ، اما متاسفانه از موقعیت های بدست آمده بخوبی استفاده نشد . در نیمه دوم با تغییر تاکتیکی توانستیم به گل برسیم و در ادامه نیز می توانستیم با دقت بیشتر می توانستیم با تعداد گل های بیشتری به پیروزی برسیم ، اما استرس حاکم بر بازی باعث شد تا بازیکن در دقایق آخر بازی برخلاف میل ما به دفاع بپردازند .

سرمربی شاهین در خصوص شرایط فعلی حاکم بر تیم افزود : هم اکنون شرایط روحی خوبی بر تیم حاکم نیست و بازیکنان علیرغم همه مشکلات با دل و جان به میدان می روند اما ادامه این روند برای تیم مشکل ساز خواهد شد . مشکلات مالی همچنان ما را آزار می دهد و حتی برای مسائل جاری تیم هم اکنون با مشکل مواجه هستیم و تا الان ورودی بازیها نیز توسط باشگاه پرداخت نشده و چک شخصی سرپرست تیم هم اکنون در فدراسیون فوتبال گرو است . بهر حال از لحاظ فنی به این تیم و بازیکنان بسیار امیدوارم هستم . امید است با درایت مسئولین مشکلات به حداقل برسد تا تمرکز بیشتری روی مسائل فنی داشته باشیم .

به گزارش سایت گل چنانچه مزایده روز پنجشنبه مزایده برگزار و باشگاه به مالک جدید منتقل گردد، حدود ۵میلیارد بدهی معوقه فصول قبل بر عهده سهامداران فعلی( موسسین) خواهد بود که هر کدام باید براساس درصد سهام خود جوابگوی طلبکاران باشند و ممکن است کار به توقیف اموال آنها بکشد. طی روزهای اخیر برخی سهامداران تلاش داشته اند نام خود را در ثبت شرکت‌ها از لیست سهامداران خارج سازند تا اتفاقات بعدی گریبانگیر آنها نشود.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391