برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

شیرینی: پرسپولیس‌آزاری را تمام کنید وگرنه حرف‌هایی می‌زنم که...

دوشنبه، ۱۰ مهر ۱۳۹۱، ساعت ۱۶:۳۶ — گل

قصد نداریم خدای ناکرده به کسی اتهام زده یا بحث قدیمی دست های پشت پرده را مطرح کنیم ولی متاسفانه در فصل جدید، «پرسپولیس‌آزاری» را به کرات شاهد بوده ایم

سعید شیرینی

در مورد مکان برگزاری بازی پرسپولیس و سایپا هر دقیقه یک خبر جدید منتشر می‌شود! با وجود این‌که صبح امروز مدیر مجموعه ورزشی آزادی اعلام کرد انجام بازی در آزادی امکان‌پذیر نیست، اما به فاصله چند ساعت سازمان لیگ مجددا از انتقال بازی به ورزشگاه آزادی خبر داد.

سایت باشگاه پرسپولیس دقایقی قبل خبر داده است؛ در حالی که قرار بود دیدار تیم های پرسپولیس و سایپا در ورزشگاه تختی برگزار شود، در فاصله ۲۴ ساعت قبل از بازی و در نهایت تعجب همگان و بنابر تصمیم سازمان لیگ این بازی به ورزشگاه آزادی انتقال یافت.

سعید شیرینی در همین ارتباط به سایت رسمی باشگاه پرسپولیس گفته است: واقعا خودمان هم نمی‌دانیم دلیل این موش و گربه‌بازی‌ها چیست؟ هر چه اصرار می‌کردیم مسئولان سازمان لیگ نمی‌پذیرفتند بازی در ورزشگاه آزادی برگزار شود، چون امکان انجام آن با توجه به مجموع شرایط در مجموعه تختی وجود ندارد، با این شرایط از نظر روانی فشار مضاعفی به مدیریت، کادر فنی و بازیکنان ما وارد شد. جالب اینکه در درخواست های شفاهی مشکلات برگزاری مسابقه در ورزشگاه تختی را به دوستان یادآوری کردیم اما به خرج کسی نرفت که نرفت. حال آنکه تمام برنامه ریزی‌ها را برای بازی در ورزشگاه تختی انجام داده و حتی کادر فنی تاکتیک های پرسپولیس را بر همین اساس چیده بود اما ناگهان اطلاع دادند که باید در ورزشگاه آزادی به میدان برویم. معنی این کارها و بی برنامگی‌ها چیست؟

سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس در پایان گفت: قصد نداریم خدای ناکرده به کسی اتهام زده یا بحث قدیمی دست های پشت پرده را مطرح کنیم ولی متاسفانه در فصل جدید، «پرسپولیس‌آزاری» را به کرات شاهد بوده ایم. یک روز هواداران را محروم کرده و به درخواست های ما توجه نمی شود و روز دیگر این چنین تیم را آواره این ورزشگاه و آن ورزشگاه می کنند. مثل ماجرای بازی پرسپولیس - گهر و پرسپولیس - سایپا که گفتند بازی در تختی انجام می شود اما در نهایت بازی به آزادی منتقل شد. مثل زمان بازی پرسپولیس و فولاد که می گفتند با اتوبوس این همه مسافت را به اهواز بروید و موارد دیگری که تاکنون آنها را مطرح نکردیم. ادامه این بحث بماند برای بعد از بازی با سایپا، فقط به عنوان پایان مصاحبه به دوستان پیغام می دهم که پرسپولیس آزاری بس است. کاری نکنند حرف هایی بزنیم که خیلی چیزها دستگیر هواداران پرسپولیس شود.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391