برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

ترسو خطاب کردن قلعه نوعی، شعار علیه برخی از بازیکنان استقلال

شنبه، ۲۹ مهر ۱۳۹۱، ساعت ۱۷:۳۱ — مهر

ترسو خطاب کردن قلعه نویی توسط هواداران تراکتورسازی و شعار علیه آرش برهانی، خسرو حیدری و سیاوش اکبرپور از حواشی مهم دیدار تیم‌های تراکتورسازی و استقلال بود.

تیم تراکتورسازی تبریز

دیدار تیم‌های فوتبال تراکتورسازی تبریز و استقلال که با برتری یک بر صفر تیم میزبان در ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز به پایان رسید، حواشی داشت که در زیر بدان اشاره می‌شود:

* حدود ۴۵ هزار هوادار تبریزی برای تماشای بازی به ورزشگاه یادگار امام (ره) آمده بودند. حدود ۱۰۰ نفر از هواداران تیم استقلال هم در ضلع غربی ورزشگاه مستقر شده بودند.

* هواداران تیم تراکتورسازی پیش از آغاز بازی و همچنین در جریان مسابقه علیه آرش برهانی شعار دادند. این شعارها و توهین‌های آنها در جریان بازی نیز ادامه داشت.

* پیش از به صدا در آمدن سوت آغاز بازی هواداران تراکتورسازی علیه قلعه نویی نیز شعار داده و وی را ترسو خطاب کردند!

* در دقیقه ۱۹ بازی در حالی که بازیکن تراکتورسازی روی زمین افتاده بود، خسرو حیدری با تاخیر زیادی توپ را به بیرون زد که این کار ناراحتی هواداران تراکتورسازی و شعارها و توهین‌های آنها را علیه او به همراه داشت.

* در دقیقه ۳۵ سعید مظفری‌زاده داور بازی، به دلیل کم باد شدن توپ دستور توقف بازی و تعویض آن را داد.

* شعارها در نیمه دوم علیه امیر قلعه نویی و آرش برهانی همچنان ادامه داشت.

* در دقیقه ۸۵ بازی به دلیل برخوردی که بین سیاوش اکبرپور و یکی از بازیکنان تیم تراکتورسازی پیش آمد هواداران تراکتورسازی علیه این بازیکن تیم استقلال شعار داده و حتی در لحظاتی به وی توهین هم کردند.

* پس از به صدا در آمدن سوت پایان بازی توسط سعید مظفری‎زاده، هواداران تیم تراکتورسازی در ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز باقی ماندند و حدود پنج دقیقه به تشویق تیم محبوب خود پرداختند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391