برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

تهدید شرکت مس: دخالت کنند تیم‌داری نمی‌کنیم!

شنبه، ۸ مهر ۱۳۹۱، ساعت ۱۷:۰۷ — گل

قطعا باشگاه مس اهمیتی فراتر از زمینه های ورزشی خود یافته است که این چنین مکانی برای چالش بین نهادهای سیاسی شده است

تیم مس کرمان

فعل و انفعالات بسیار عجیب هفته گذشته باشگاه صنعت مس کرمان هنوز نقل محافل ورزشی و غیرورزشی کرمان است و همگان در این استان منتظر هستند تا ببیند این اتفاقات عجیب در باشگاه مس ادامه پیدا می‌کند و یا ماجراهای هفته گذشته به پایان خود رسیده است.

هفته گذشته در حالی که حتی جانشین ناصر شهبازی مدیر عامل جدید باشگاه مس نیز مشخص شده بود اما با یک تصمیم ۱۸۰ درجه ای مجددا شرکت مس وی را مدیرعامل این باشگاه معرفی کرد تا وی روز پنجشنبه حتی در باشگاه مس هم حاضر باشد تا ثابت شود شرکت مس تا چه اندازه روی تصمیم مجدد خود پافشاری کرده است. آن هم در حالی که همه در برکناری چند ساعته شهبازی، پای عواملی مثل استانداری و نمایندگان کرمان در مجلس را کاملا دخیل می دانستند و برکناری او را به نوعی قدرت نمایی این نهادها عنوان می کردند اما ظاهرا شرکت مس پس از چند ساعت رایزنی با گروه های دیگر به سرعت تغییر موضع می دهد و به نوعی تصمیمی که با فشار این نهادها در کرمان اتخاذ شده بود را وتو می کند.

این اتفاق که به نوعی همه را در کرمان مجددا شوکه کرده بود این واقعیت را روشن کرد که اهمیت باشگاه مس تا چه اندازه برای برخی افراد زیاد شده است که حتی حاضرند به واسطه آن با برخی نهادها و افراد همانند نمایندگان مجلس به صورت علنی رودرو شوند ولی ار مواضع خود در قبال این باشگاه کوتاه نیایند. این اتفاق بی سابقه این امر را متبادر به ذهن می‌کند که قطعا باشگاه مس اهمیتی فراتر از زمینه های ورزشی خود یافته است که این چنین مکانی برای چالش بین نهادهای سیاسی شده است. از سوی دیگر همه منتظر هستند تا در مقابل این ضدحمله شرکت مس، حمله جدید همان نهادهای قدرت در کرمان را ببینند.

پورابراهیمی یکی از نمایندگان کرمان در مجلس در یکی از گفتگوهای خود بر نقش نظارتی نمایندگان بر اتفاقات شرکت مس و از جمله باشگاه تاکید کرده بود و اینکه اتفاقات باشگاه مس را زیر نظر خواهند داشت اما برخی پیش بینی می کنند که اقدامات از حالت نظارت به حالتی عملی تر برسد اما از سوی مقابل شرکت مس که دیگر دوست ندارد تسلیم شود ظاهرا در پیامی اعلام کرده است که اگر فشارها از خارج برروی این شرکت بابت باشگاه مس زیاد شود شاید آن‌ها برای همیشه تصمیم بگیرند که دیگر باشگاه داری را کنار بگذارند!! تهدیدی که هفته گذشته هم پس از برکناری چند ساعته شهبازی به گوش رسید و برخی در شرکت مس اعلام کرده بودند با این وضعیت بودجه لازم را در اختیار باشگاه نمی‌گذارند!

با همه این اتفاقات برخی از رخ دادن پاره ای دیگر از اتفاقات عجیب در باشگاه مس طی روزهای آتی صحبت می کنند. اتفاقاتی که با شروع هفته جدید قطعا فاز جدیدی هم پیدا خواهد کرد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391