برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

تاج : حال فوتبال ایران بستگی به حال پرسپولیس دارد!

پنجشنبه، ۲۰ مهر ۱۳۹۱، ساعت ۱۲:۱۹ — رسالت نیوز

رئیس سازمان فوتبال پرسپولیس گفت: معتقدم اگرحال پرسپولیس خوب باشد، حال فوتبال کشور هم خوب است.

مهدی تاج

پرسپولیس چه ببرد و چه ببازد کانون توجه میلیون‌ها ایرانی است. در حال حاضر معتقدم تیم خوبی داریم که از نفرات توانمندی متشکل شده و مدیریت باشگاه برای سربلندی پرسپولیس از هیچ کوششی دریغ نکرده است. انتظار ما از تیم این نیست که همه بازی‌ها را حتما باید ببرد. چنین انتظاری به تیم استرس وارد می‌کند. افزایش توقعات از تیم باعث شده بازیکنان درسایه فشارروانی حاکم بر تیم با استرس کار کنند.مهدی تاج افزود: پرسپولیس تیم بزرگی است. وقتی خودمان فوتبال بازی می‌کردیم حریفان خوشحال بودند بیش ازدوگل ازپرسپولیس دریافت نکرده‌اند. شرایط کنونی فوتبال ما متفاوت شده است. در سال‌های اخیر بسیاری تیم ها
توانسته اند مقابل پرسپولیس و استقلال نتیجه بگیرند. زمانی فوتبال ما راحت ۳ گل به لبنان می‌زد اما حالا به لبنان می‌بازیم.

بسیار خوشحالم هدف اصلی رویانیان ایجاد یک ساختار قوی و منسجم به منظور سربلندی پرسپولیس درحال و آینده است. ایجاد یک تیم قوی درباشگاه بزرگی مثل پرسپولیس یعنی تخریب کردن یک زندان. خوشحال کردن مردم نعمت بزرگی است که می‌توان درپرسپولیس به آن دست یافت.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391