برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

تمجید کارشناسان از نشست هم اندیشی تیم ملی فوتسال

شنبه، ۲۲ مهر ۱۳۹۱، ساعت ۱۴:۲۲ — ایسنا

علی رعدی مدرس AFC، محمود خوراکچی سرمربی میثاق و رضا لک سرمربی منصوری در گفت وگو با ایسنا، جلسه هم اندیشی و نقد و بررسی تیم ملی فوتسال را خوب ارزیابی کردند.

عباس ترابیان

نشست هم اندیشی کادر فنی تیم ملی فوتسال با مربیان و کارشناسان این رشته پنج‌شنبه در فدراسیون فوتبال برگزار شد و در حالی که کمیته‌ فوتسال به تمام مربیان لیگ برتری و مدرسان فوتسال دعوتنامه فرستاده بود تنها هفت نفر به عنوان کارشناس به این نشست رفتند.

علی رعدی یکی از حاضرین در این جلسه بیان کرد: برای اولین بار در فوتسال بود که چنین جلسه‌ای برگزار می‌شد و ما نیز پیشنهاد کردیم ادامه دار باشد. به هر حال افکار مختلفی وجود دارد و مربی تیم ملی با شنیدن این‌ها می‌تواند تصمیم بهتری بگیرد. حتی «خسوس» هم می‌گفت که در اسپانیا چنین جلساتی برای فوتسال برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: در این جلسه دلیل باخت برابر تایلند و از دست دادن قهرمانی آسیا مطرح شد. به هر حال این جلسه راهکارهایی برای کم کردن نقاط ضعف و تقویت نقاط قوت تیم ملی را ارائه می‌کند.

مدرس فوتسال AFC همچنین درباره غیبت مربیان بسیاری در این جلسه گفت: آقای شمس با تیم دانشجویان در صربستان است و حیدریان هم تماس گرفت و عذرخواهی کرد، اما ای کاش بقیه مربیان می‌آمدند. اگر این جلسات نباشد همه انتقاد می‌کنند و اکنون که جلسه است استقبال نمی‌کنند. به اعتقادم غایبان یا خودشان را در حدی نمی‌بینند که اظهار نظر کنند یا این که خودشان را بالاتر از ما می دانند. اشکالی نداشت که اگر در جلسه حاضر می‌شدند و اظهار نظر نمی‌کردند. تنها حضورشان باعث دلگرمی بود. شاید هم معتقدند این جلسه دیر برگزار شد، اما من چنین تفکری ندارم. به نظرم همین که چنین جلسه‌ای برگزار شده مهم‌تر است.

محمود خوراکچی نیز درباره جلسه نقد و بررسی به ایسنا گفت: اگر این جلسه بعد از بازی‌های آسیایی برگزار می‌شد خروجی بهتری داشت. به اعتقادم اگر زمان مناسب بود، پیشنهادات بررسی می‌شد.

وی در ادامه با بیان این که این جلسه باعث شد منتقدان راجع به مسایل فنی روشن شوند، افزود: ما متوجه شدیم که تفکرات کادر فنی در جام جهانی چیست. به هر حال در این جلسه جای انتقاد نبود، اما از آقای ترابیان خواستیم تا جلسه دیگری را هم درباره آینده فوتسال و لیگ تدارک ببینند. در حال حاضر انتقادی به تیم ملی و صانعی نیست و همه بحث‌ها پیرامون مسایل فنی است.

خوراکچی همچنین درباره غایبان زیاد جلسه گفت: تعداد بالای غایبان خوشایند نبود و از این موضوع ناراحتم. شاید چون جلسات قبل خروجی نداشت مربیان به جلسه نیامدند.

رضا لک دیگر کارشناس حاضر در جلسه هم اندیشی در این باره به ایسنا گفت: کادر فنی در این جلسه درباره مسایل فنی صحبت کرد و کارشناسان هم نظراتشان را راجع به مشکلات تیم بیان کردند. من نیز درباره مشکلات دفاعی و ضربات ایستگاهی تیم نظر دادم و سرمربی تیم ملی هم تاکید کرد روی این مشکلات کار می‌کنیم.

وی ادامه داد: به اعتقادم جلسه مفیدی بود چرا که ما از وضعیت کلی تیم ملی مطلع شدیم و دوستان هم نظراتشان را مطرح کردند. همچنین با شنیدن صحبت‌های خسوس احساس کردم که او می‌تواند کمک‌های زیادی را به فوتسال ایران کند. به هر حال راهی که تیم ملی طی می‌کند مشخص است و ما که از نزدیک درگیر فوتسالیم متوجه آن هستیم. اعتقاد قلبی‌ام این است که بهترین بازیکنان لیگ در تیم ملی حضور دارند. بحث‌هایی هم که در این جلسه مطرح شد فنی بود و هیچ انتقادی نداشتیم. البته من از گذشته نیز با صانعی در ارتباطم و ایرادهای تیم ملی را با او در میان می‌گذارم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391