برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

آندرانیک تیموریان : یک شوت ۴۰ متری برای کره کنار گذاشتم

یکشنبه، ۲۳ مهر ۱۳۹۱، ساعت ۱۲:۲۲ — قدس‌آنلاین

بازگشت آندرانیک تیموریان کفه ترازو را در خط میانی به سود تیم ملی کشورمان سنگین خواهد کرد. حضور آندو به همراه نکونام و کریمی می تواند نقطه اتکای تیم ملی کشورمان دربازی سه شنبه باشد. تیموریان این روزها در تمرینات تیم ملی بمب روحیه است. او همچون همیشه با انگیزه های خاصی گام به تمرینات تیم ملی گذاشته است.

آندرانیک تیموریان

دربازی با لبنان تو و چند بازیکن تاثیر گذار دیگر غایب بودند. خیلی‌ها علت آن باخت را غیبت شما می دانند.
اشتباه نکنید. ما دربازی با لبنان فرصت های زیادی داشتیم و فقط روی یک بدشانسی دروازه مان باز شد. در آن بازی حملات زیادی روی دروازه لبنان کردیم اما توپ های ما وارد دروازه نشد. اشتباه ما این بود که لبنان را دست کم گرفتیم وگرنه همه بازیکنانی که مقابل لبنان بازی کردند بهترین های ایران هستند. اینکه ما نبودیم هم شاید تاثیر بگذارد اما از کجا معلوم اگر ما هم بودیم در آن بازی نمی باختیم؟
می دانی خیلی‌ها به تو و توانایی هایت در میانه زمین امید بسته اند؟
من هم به اندازه خودم تاثیر گذارم. همیشه سعی کردم بهترین بازی‌ها را برای تیم ملی انجام بدهم. هیچ وقت دوست نداشتم برای تیم ملی کشورم کم بگذارم. هر وقت بودم تا جایی که توانستم دویدم، تکل زدم، شوت زدم و سعی کردم خواسته های کی روش را بر آورده کنم.
گفته می شود کی روش قبل از اینکه به تهران بیایی با تو درباره این بازی دقایق طولانی حرف زده است.
کی روش مربی توانمندی است و همیشه با بازیکنان تیم ملی حرف می زند تا از وضعیت بدنی شان آگاه باشد. قبل از اینکه به تهران بیایم کی روش صحبت های زیادی با من کرد. او به من گفت دوست دارم با آرامش کامل به اردوی تیم ملی ملحق بشوی. به من گفت خودت را برای ۹۰ دقیقه جنگ آماده کن.
درجام ملت های آسیا تیم ملی کشورمان به کره جنوبی باخت. در آن بازی تو هم در ترکیب اصلی قرارداشتی. وقتی یاد آن بازی می افتی چه حسی پیدا می کنی؟
آن بازی یکی از بد ترین خاطرات طول دوران بازی گری ام است. هنوز هم یادم هست که کره ای‌ها چه طوری دروازه ما را روی یک شوت از راه دور باز کردند. در آن بازی ما شایسته حذف از جام ملت‌ها نبودیم اما فوتبال است دیگر و روی یک شوت باختیم. خیلی دوست دارم با یک شوت پاسخ آن باخت را به کره ای‌ها بدهم؛آن هم با یک شوت ۴۰ متری! یعنی دورتر از فاصله ای که در جام ملت‌ها دروازه ما را باز کردند. روی این موضوع فکر کردم و مطمئن باشید فرصت پیدا کنم چنان شوتی به دروازه کره ای‌ها می زنم که دروازه بانش حتی رد توپ را هم نتواند بگیرد!
چند وقتی بین بازیکنان تیم ملی و رسانه‌ها فاصله افتاده بود واین موضوع باعث تنش هایی شد. اما الان همه دست به دست هم دادند تا به تیم ملی کمک کنند.
هیچ وقت نباید بین بازیکنان تیم ملی و رسانه‌ها فاصله بیفتد. این به نفع فوتبال ما نیست اما اتفاقاتی افتاده بود که من نمی خواهم دیگر به آن بپردازم. به هر حال گذشته‌ها گذشته و حالا باید فقط آماده بازی با کره جنوبی باشیم. کره یکی از تیم های قدر قاره آسیا است و هرگز برای انجام بازی دفاعی به تهران نمی آید. فوتبال آن‌ها از غنای زیادی برخوردار است و در تهران هم دنبال پیروزی هستند. فکر می کنم الان جو تیم ملی بسیار خوب است و رسانه‌ها هم کمک زیادی در این مدت به ما کرده اند. اما آن چیزی که از همه مهم تراست اینکه ورزشگاه آزادی جای سوزن انداختن نباشد. امیدوارم از همه ایران تماشاگر به ورزشگاه آزدی بیاید و با یک لشکر ۱۰۰ هزار و یازده نفری به مصاف کره برویم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391