برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

مصاحبه توفانی کریمی بعد از بازی با راه آهن

یکشنبه، ۳۰ مهر ۱۳۹۱، ساعت ۰۱:۰۵ — قدس‌آنلاین

همه چیز داشت به خوبی و خوشی تمام می‌شد که مصاحبه سردار ناگهان جنجال تازه ای به پا کرد. رویانیان با یک مصاحبه توفانی دوباره راه بازگشت علی کریمی را بست.

علی کریمی و محمد رویانیان

مصاحبه آن قدر وحشتناک بود که مدیربرنامه کریمی دقایقی بعد با رویانیان تماس گرفت و از او توضیحاتی خواست. سردار هم با خنده ای معنی دارد گفت:« ای بابا مگر حرف بدی زدم؟ اگر حرف بدی زدم بگویید مصاحبه من را بردارند!» مدیربرنامه کریمی با شنیدن این حرف داشت آتش می گرفت. یعنی سردار خودش نمی تواند تشخیص بدهد که چه حرف بدی زده؟!حتی سردار در این مکالمه تلفنی مدعی شده بود منظورش کریمی نیست! دقایقی بعد رویانیان با آن خبرنگار که مصاحبه کرده بود تماس می گیرد و از او می خواهد واژه شومن را از مصاحبه اش بردارد. بلافاصله این اتفاق رخ می دهد اما بی فایده است. مدیربرنامه کریمی با او تماس می گیرد و علی را در جریان جملاتی که رویانیان به زبان آورده بود قرارمی دهد. علی هم به مدیربرنامه اش می گوید:« تا بعد از بازی با راه آهن جوابی نمی دهم. صبرمی کنم تا نگویند قبل از بازی تیم را به هم ریخت.» حالا رویانیان در صدد آشتی برآمده. یعنی این طور وانمود می‌کند که می خواهد زمینه بازگشت کریمی را فراهم کند. اما شاید خیلی‌ها دیگر حرف او را باور نداشته باشند.
رویانیان یک روز با کریمی خوب است یک روز بد. یک روز از ژوزه تعریف می‌کند یک روز از جادوگر. انگار خودش هم دوست ندارد میان سرمربی پرتغالی و کریمی آشتی برپا کند برای همین هر از چند گاهی یکی به نعل می زند و یکی به میخ. شاید رویانیان تصور می‌کند بعد از بازی با راه آهن که جنبه حیثیتی دارد همه چیز به نفعش خواهد شد. اما تصور کنید پرسپولیس به راه آهن ببازد. آن وقت چه اتفاقی رخ خواهد داد؟ کریمی در ورزشگاه تشویق خواهد شد و علی دایی هم مقابل رویانیان و ژوزه قرارخواهد گرفت. بازی بسیار دشواری است اما اگر پرسپولیس راه آهن را ببرد به احتمال زیاد موضع رویانیان در قبال کریمی تشدید خواهد شد و آنگاه کریمی هم علیه او مصاحبه خواهد کرد و دیگر ملاحظه ای در کار نخواهد بود و علی از پرسپولیس خواهد رفت. سوال این است که کریمی به کدام مقصد خواهد رفت؟ پاسخ را می توان این طور داد. اگر کریمی با پرسپولیس فسخ کند راهی تیم های شمالی خواهد شد. علی از ریشه ای شمالی هم برخوردار است و خودش بدش نمی آید که چند صباحی در شمال به فوتبال ادامه دهد. ملوان یا داماش مقصد بعدی کریمی است. کریمی در این مقطع پیشنهادی از تیم های عربی ندارد و ناچار است برای ادامه فعالیت حرفه ای خود به یکی از تیم های داخلی برود که به احتمال خیلی زیاد مقصد او تیم های شمالی فوتبال ایران خواهد بود. با اتفاقاتی که به وجود آمده بعید است کریمی در پرسپولیس تداوم داشته باشد. همین طور دور ماندن از شرایط بازی به ضرر جادوگر خواهد شد. او قبل از بازی با کره جنوبی مقابل سپاهان و سایپا غایب بود و حالا بازی با راه آهن را هم از دست داده است. علی مقابل کره هم نیمکت نشین شده بود و این در دراز مدت منجر به دوری او از تیم ملی هم خواهد شد به همین دلیل برای کریمی بهتر است هرچه زودتر تیم جدیدش را انتخاب کند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391