برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

باشگاه استقلال: به سلامت آقای توزی!

سه‌شنبه، ۱۸ مهر ۱۳۹۱، ساعت ۱۱:۵۵ — قدس‌آنلاین

درحالی که توزی و مدیربرنامه اش می کوشند در اوضاع بحرانی اقتصادی باشگاه استقلال، آن‌ها را تحت فشار قراردهند این باشگاه در حرکتی جدی اعلام کرد نیازی به بازیکن برزیلی اش ندارد و وی می تواند قراردادش را فسخ کند.

رودریگو توزی

رودریگو توزی از طریق مدیربرنامه هایش باشگاه استقلال را که این روزها با مشکلات مالی فراوانی رو به رو است تحت فشار قرارداده است. این بازیکن بعد از اینکه به کشورش سفر کرد از آن جا به باشگاه استقلال پیغام داد تا زمانی که پولش را پرداخت نکنند به تمرینات این تیم بازنمی گردد. این تهدید البته مدیربرنامه رودریگو توزی را که ۱۰ درصد از قرارداد این بازیکن مال وی خواهد بود را هم به پول خود خواهد رساند. برخی معتقدند بیش از آنکه توزی بخواهد به دستمزدش برسد این مدیربرنامه او است که از طریق رسانه‌ها می کوشد فشارلازم را به باشگاه استقلال وارد کرده و به حق انتقال خود دست یابد. هرچه هست اما باشگاه استقلال تهدید توزی و مدیربرنامه اش را چندان جی نگرفت و علی فتح الله زاده رسما اعلام کرد این بازیکن می تواند قراردادش را با باشگاه استقلال فسخ کرده و از این تیم برود. واکنش تند علی فتح الله زاده به تهدید توزی و مدیربرنامه اش نشان ازآن دارد که باشگاه استقلال با این جو سازی‌ها تحت تاثیر قرارنمی گیرد و نمی خواهد به خاطر سرو صدای بازیکنان خارجی آنها را در شرایطی که دیگر بازیکنان هنوز ریالی از باشگاه نگرفته اند به پول خو برساند. یکی از مسئولان باشگاه استقلال که نمی خواست نامش فاش بشود در همین راستا گفت:« اینکه ما باید به تعهدات خودمان عمل کنیم کاملا درست است اما مشکلات اقتصادی باشگاه استقلال آن قدر زیاد است که نمی توانیم در این برهه به بازیکنان مبالغ دلخواه شان را پرداخت کنیم. هرگاه پول به باشگاه استقلال برسد قطعا میان بازیکنان تقسیم خواهد شد.» این شخص درباره توزی نیز می گوید:« توزی بازیکن خوبی است اما تا قبل از اینکه برای استقلال گل بزند صدایش در نمی آمد اما حالا که یک گل برای ما زده دارد ناز می‌کند و ما را تحت فشار قرارمی دهد. مطمئنا او با این سروصدا‌ها و جارو جنجال‌ها نمی تواند به پولش برسد و باشگاه با او بخورد جدی خواهد کرد. » این شخص نیز که مسئولیت کارهای اجرای در باشگاه استقلال را برعهده دارد نیز مانند علی فتح الله زاده اعلام کرده چنانچه توزی بخواهد قراردادش را فسخ کند می تواند و ما مانع او نمی شویم. حال باید منتظر ماند و دید پس از تهدیدی که توزی و مدیربرنامه اش کردند چه اتفاقاتی رخ خواهد داد. باشگاه استقلال اکنون در بحران اقتصادی قراردارد و ممکن است به واسطه رفتاری که توزی از خود نشان داده در درازمدت عطای همکاری با این بازیکن را به لقایش ببخشند. این درحالی است که باشگاه استقلال در پست رودریگو توزی بازیکنان زیادی دارد و به سادگی می تواند جای این بازیکن را پر کند.آیا توزی عقب نشینی خواهد کرد یا اینکه وی و مدیربرنامه اش به جو سازی علیه باشگاه استقلال ادامه خواهند داد؟

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391