برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

واکنش استقلال به موضع‌گیری تراکتورسازی

سه‌شنبه، ۱۱ مهر ۱۳۹۱، ساعت ۱۵:۵۴ — ورزش۳

باشگاه استقلال طی بیانیه ای موضع خود را دربرابر صحبت‌های مدیر رسانه ای تراکتورسازی بیان کرد.

تیم استقلال

به نقل از سایت رسمی باشگاه استقلال، این بیانیه راعبدالرحمن شاه حسینی معاون حقوقی باشگاه و مشاور علی فتح‌الله‌زاده نوشته که متن آن به شرح زیر است:

" بسمه تعالی "

به عنوان مقدمه مطلبی دارم که مردم عزیز، قهرمان و شهیدپرور آذربایجان خصوصا اهالی فوتبال آن خطه دارای افکار مستقل هستند و در تصمیمات خود هیچ گاه تابع نظرات شخصی سایرین نمی باشند.

قطعا زحمات کادرفنی فعلی استقلال در باشگاه تراکتورسازی که با کسب رتبه نایب قهرمانی همراه بود و در طول تاریخ آن باشگاه بی سابقه می باشد، را فراموش نخواهند کرد و قدردان زحمات بی دریغ امیر قلعه نوعی و دستیارانش هستند، لذا چنانچه مقام دومی مقبول بعضی از مدیران آن باشگاه نیست، همه باهم دعا می کنیم که انشاءالله در سال جاری به مقام قهرمانی دست یابند و باعث خوشحالی بیش از پیش مردم آذربایجان شوند.

مدیر رسانه ای باشگاه تراکتورسازی تبریز با انجام مصاحبه اخیر علیه کادرفنی سابق تراکتورسازی و کادرفنی فعلی استقلال مطالبی بیان نمود که با توجه به تقریب مسابقه حساس تیم های تراکتورسازی و استقلال ایجاد شائبه می نماید. این مدیر مطالبی بیان نموده که به تناسب از طریق قوه قضاییه و ارکان قضایی فدراسیون فوتبال قابل تعقیب و رسیدگی است. کادرفنی باشگاه استقلال با مراجعه به معاونت حقوقی رسما شکایت خود را طرح نمودند؛ علاوه بر آن باشگاه استقلال نیز به لحاظ اینکه به حیثیت و شان این باشگاه لطمه وارد شده است، اعلام شکایت نموده است.

با مداقه در مفاد مصاحبه توسط وکیل پایه یک دادگستری که ریاست کمیته حقوقی باشگاه استقلال را نیز بر عهده دارد، علیه مدیر رسانه ای باشگاه تراکتورسازی تبریز به اتهام قذف، افترا، توهین، هتک حرمت و نشر اکاذیب موضوع مواد ۱۳۹-۱۴۰-۶۹۷-۶۹۸ قانون مجازات اسلامی در دادسرای عمومی و انقلاب محل وقوع جرم طرح شکایت خواهد شد و در خصوص آن دسته از تخلفات که دقیقا نقض مقررات مندرج در ماده ۲۳ آیین نامه انضباطی فدراسیون فوتبال است شکواییه ای تنظیم و علیه مصاحبه کنندگان روزهای اخیر به فدراسیون تسلیم و درخواست رسیدگی فوری شده است.

عبدالرحمن شاه حسینی معاونت حقوقی و مشاورعالی مدیرعامل استقلال"

گفتنی است، با مراجعه به قانون مجازات اسلامی مشخص می شود که با توجه به ماده ۱۳۹ و ۱۴۰ قانون اساسی اتهام قذف ۸۰ ضربه تازیانه حکم به همراه دارد و همچنین در مواد۶۹۷ و ۶۹۸ قانون اساسی آمده است افترا و نشر اکاذیب می تواند منجر به حبس شود.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391