برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

ویسی: دایی راست می‌گوید، زورم به او نمی‌رسد

یکشنبه، ۱۶ مهر ۱۳۹۱، ساعت ۱۶:۰۷ — افکارنیوز

تمام ایران، داوران، مربیان و کارشناسان مرا می‌شناسند. اصلا جوسازی چی هست؟ من بلد نیستم و از کارهایی که کنار زمین هم انجام می‌دهم، معلوم است

علی دایی

به نقل از گل، سه روز بعد از بازی راه‌آهن- پیکان که با پیروزی راه‌آهن به پایان رسید، شنیدن صحبت‌های عبدالله ویسی همچنان می‌تواند جالب باشد. سرمربی پیکان درباره این بازی و حواشی که درباره‌اش به وجود آمده، می‌گوید: «بازی خوبی نبود. چون زمین نامناسب بود و ما نمی‌توانستیم کاری که می‌خواهیم انجام بدهیم. زمین اکباتان واقعا افتضاح بود و نمی‌شد کار تاکتیکی روی آن انجام داد. در ضمن ما بازی مستقیم بلد نبودیم ولی آنها بلد بودند و از یکی از این موقعیت‌هایشان استفاده کرده و دروازه ما را باز کردند.»

ویسی درباره عادت دوباره پیکان به باخت می‌گوید: «چند هفته برد پشت سر هم به دست آوردیم اما متاسفانه مقابل راه‌آهن آن شرایطی که می‌خواستیم برآورده نشد. تیم ما خیلی راحت گل می زند اما وقتی گل می خوریم از هم می پاشیم و جبران آن برایمان سخت می شود. البته تیم ما تیمی با قابلیت بالا است. مطمئنم روزهای خوبی خواهیم داشت. کارمان سخت است اما به طرح جدیدی برای بازی هایمان نیاز داریم که باید آن را اجرا کنیم. از نظر روحی روانی خیلی سریع افت می کنیم که باید این مشکل را برطرف کنیم.»

علی دایی پس از پایان بازی راه آهن- پیکان، ویسی را متهم به جوسازی کرد. ویسی در این باره صحبت‌های جالبی انجام می‌دهد: «تمام ایران، داوران، مربیان و کارشناسان مرا می‌شناسند. اصلا جوسازی چی هست؟ من بلد نیستم و از کارهایی که کنار زمین هم انجام می‌دهم، معلوم است. من مال این حرف‌ها نیستم و همیشه صادقانه برد را به مربی حریف تبریک می‌گویم. اگر علی دایی این حرف را زده اشکالی ندارد. ولی واقعا من نمی‌دانم جوسازی یعنی چه؟ اگر داوری را دیدید که بعد از بازی برود و بگوید ویسی اعتراض کرد اسمم را عوض می‌کنم. داور در بازی مقابل راه‌آهن سه بار تصمیم خود را برگرداند اما کوچک‌ترین اعتراضی نکردم. آخر بازی هم از اشکان خورشیدی به خاطر قضاوتش تشکر کردم. این را از ته دل می‌گویم که جوسازی بلد نیستم و اصلا معنی‌اش را نمی‌دانم.»

دایی همچنین گفت که زور ویسی در زمین به او نمی‌رسد و به همین دلیل جوسازی میکند. ویسی در این باره می‌گوید: «دایی راست می‌گوید. من زورم به او نمی‌رسد. اگر دایی یک کشیده به من بزند تا ۷ ماه بیهوش می‌شوم!»

از ابتدای فصل تا کنون با هر باخت پیکان عده‌ای شایعه به راه انداختند که ویسی اخراج می‌شود. سرمربی جوان پیکان در این باره می گوید: «جواب این سوال را از هیات مدیره و مدیرعامل پیکان بپرسید. متاسفانه مربیانی هستند که از نظر فنی و اخلاقی بارها مردود شده‌اند اما باز هم برای اخراج من کمر همت بسته‌اند. همین که کار من برای مردم قابل احترام است و آنها هر وقت مرا می‌بینند حداقل یک خسته نباشید می‌گویند برای من بسیار ارزش دارد. مردم انگیزه‌ام را چندبرابر می‌کنند و مطمئن باشید اگر خدا بخواهد در پیکان می مانم و اگر خدا نخواهد نمی مانم. این تلاش‌ها از بیرون باشگاه انجام می شود ولی شک نکنید به کوری چشم این مربیان مردود، پیکان روزهای روشن و درخشانی پیش رو خواهد داشت. ضمن اینکه باشگاه هم از من حمایت کامل می‌کند و من هم تمام تلاشم را برای موفقیت تیمم انجام می‌دهم.»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391