برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

حمایت قاطع هیات‌مدیره پیکان از ویسی: با این روند جزو شش تیم بالای جدول خواهیم بود

پنجشنبه، ۶ مهر ۱۳۹۱، ساعت ۱۲:۵۹ — گل

وقتی من ویسی را معرفی کردم به این سرمربی اعتقاد داشتم و با مشورت با خیلی از افراد آشنا با فوتبال او منصوب شد

عبدالله ویسی

با وجود شکست پرگل پیکان در بازی خانگی مقابل فولاد، سرمربی جوان این تیم همچنان از حمایت قاطع مدیران باشگاه برخوردار است.

به گزارش سایت گل محمد جمشیدی، رییس هیات‌مدیره پیکان درباره تغییرات مدیریتی در این باشگاه می‌گوید: هیچ اتفاق خاصی نیفتاده است. آقای شیعی از مدیران باسابقه در بدنه ایران‌خودرو هستند و در یکی از شرکت‌های ایران‌خودرو مسوولیت گرفته و آقای ملکیان به عنوان مدیرعامل معرفی شدند که خودشان از اعضای هیات‌مدیره ما بودند. ایشان سابقه بسیار روشنی در مدیریت داشتند سال‌ها در سایپا بودند. مدیر مجموعه فرهنگی نهاد ریاست‌جمهوری بوده‌اند و عضو هیات‌رییسه چند فدراسیون هم هستند که نشان می‌دهد کاملا به پدیده ورزش اشراف دارند.

ظاهرا نقدهایی هم به جابه‌جایی‌های مدیریتی در پیکان که در بازه زمانی کوتاه صورت می‌گیرد، وارد می‌شود. جمشیدی پاسخ می‌دهد: اولا ما از بیرون مدیر نیاورده‌ایم و عضو هیات‌مدیره خودمان مسوولیت را قبول کرده است اما باید بگویم خود من هم به ثبات در مدیریت اعتقاد دارم. با ثبات در مدیریت قطعا توفیق بیشتری در آن حوزه حاصل خواهد شد اما در پیکان این‌طور نیست که هرکس فقط جوابگوی دوران مدیریت خودش باشد. اینجا جمع تصمیم می‌گیرد. زمانی که من مسوولیت داشتم هم اگر اتفاقی می‌افتاد یا توفیقی حاصل می‌شد، حاصل زحمات همه بود. سرمربی در زمان من انتخاب شد اما یک تصمیم جمعی بود پس آقای شیعی هم پای آن ایستاد. امروز هم آقای ملکیان با تصمیم جمع حرکت می‌کند. خوشبختانه از قدیم ما گروه هماهنگی داشته‌ایم درست است که پنج نفر بودیم اما از جلسات ما همیشه یک حرف بیرون می‌آمد مطمئن باشید با این تغییرات هم اتفاقی نخواهد افتاد.

رئیس هیات مدیره باشگاه پیکان درباره جایگاه این تیم وسرمربی اش می گوید: وقتی من ویسی را معرفی کردم به این سرمربی اعتقاد داشتم و با مشورت با خیلی از افراد آشنا با فوتبال او منصوب شد. خیلی‌ها هم به من زنگ می‌زدند و می‌گفتند تیم را خیلی جوان بستی شاید نتیجه نگیرد. حتی در یکی، دو بازی اول هم این موضوع را تذکر دادند و ما را کاندیدای سقوط دانستند اما هرچقدر که جلو رفتیم ثابت شد که ما انتخاب درستی انجام دادیم چون ایشان یک تیم جوان و باانگیزه جمع کرده‌اند که برای موفقیت با تمام وجود می‌جنگند. من برای این تیم آینده خوب و روشنی می‌بینم و اگر این روند ادامه پیدا کند ما جزو حداقل پنج، شش تیم اول خواهیم بود.

وی در قیاس پیکان با تیم‌هایی که هزینه های میلیاردی کرده اند می گوید: مطمئنا شما هرچقدر بیشتر هزینه کنید حاشیه‌های بیشتری هم خواهید داشت. اما ما یک تیم یکدست داریم. هیچ‌کس با یک ماشین آن‌چنانی سر تمرین نمی‌آید و دریافت‌ها نزدیک به هم است. حتی وقتی به ظاهر آنها نگاه کنید تقریبا یک تیپ و قیافه دارند. این‌طور نیست که یک بازیکن بخواهد هم‌تیمی‌اش را خراب کند که خودش بازی کند. به نظر اگر این تیم جوان چشم نخورد حتما موفق خواهد شد(با خنده).

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391