برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

ویسی:جانشینم بالابی می خواهدجای من رابگیرد

سه‌شنبه، ۱۱ مهر ۱۳۹۱، ساعت ۱۲:۱۰ — ورزش۳

سرمربی تیم فوتبال پیکان تهران گفت: جانشینم در تیم فوتبال پیکان تهران سعی دارد با لابی کردن جای من را در این تیم بگیرد.

عبدالله ویسی

عبداله ویسی افزود: از اینکه بازیهای لیگ برتر در هفته های اخیر تغییر می‌کند تیم‌ها بسیار ضرر می بینند وامیدواریم که این بی برنامه گی‌ها درست شود ما فکر می کردیم که امسال شرایط بهتر شود از چند ماه پیش فدراسیون فوتبال می دانست که ایران میزبان مسابقات نوجوانان آسیاست ولی برنامه ریزی نکرده بود و اگر صحبتی کنیم جریمه مان می کنند و حرف هم نزنیم باید ضرر ببینیم من باید از حق تیمم دفاع کنم.

وی تصریح کرد: ما شدیم مثل کشورهای حوزه خلیج فارس که با توجه به هزینه های زیادی که انجام می دهیم و مرتب مربی را برکنار می کنیم کار اصولی نیست و مربیان همیشه در استرس هستند که اگر این بازی را ببازند عوض می شوند و اکثر رسانه‌ها هم خیلی عجله دارند مربی با یک نتیجه نگرفتن از کار برکنار شود.

ویسی اظهار داشت: خیلی‌ها علاقه داشتند تا من برکنار شوم و به من زنگ زده اند وگفته اند اگر باختی عوض می شوی خوب اگر می خواهند من را عوض کنند مشکلی نیست اما من تمام حق و حقوق خود را از باشگاه دریافت می کنم و می روم و این باشگاه است که از این موضوع آسیب می بینید و افرادی هستند که سعی می کنند با لابی کردن جایگزین من شوند و جای من را بگیرند و اگر هم نتیجه نگرفتند می گویند تیم را کسی دیگر بسته است.

سرمربی تیم فوتبال پیکان افزود: حتما کسی است که می خواهد با لابی جای من را در تیم پیکان بگیرند چون مدام با من تماس می گیرند و اعلام می کنند اگر باز ی‌ها را ببازی عوض می شوی و اگر من وجدان کاری داشته باشم و ببینم که تیم نتیجه نمی گیرد خودم کنار می روم.

ویسی خاطرنشان کرد: اگر تیم پیکان در دو بازی ۵ تا گل می خورد حتما باید سرمربی عوض شود چرا درلیگ های اروپایی زمانی که تیم‌ها گل می خوردند هیچ اتفاقی نمی افتد؟ از این اتفاقات در لیگ می افتد و باید این افراد دست از کارهایشان بردارند تیم پیکان یک تیم جوان است و من به تیم خود بسیار ایمان دارم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391