برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

فوتبال دیدن بر زنان کره ای حلال است؟

یکشنبه، ۳۰ مهر ۱۳۹۱، ساعت ۰۲:۴۰ — افکارنیوز

در بازی تیم های ملی ایران و کره جنوبی، دو عکس از تماشاگران کره ای به یادگار ثبت شد که هر دو در جامعه ایران، اهمیت اجتماعی و فرهنگی داشتند.

عکس نخست، تماشاگران کره ای را در حال نظافت جایگاه خود پس از پایان بازی و قبل از ترک ورزشگاه نشان می داد؛ عکسی که درس های فرهنگی ویژه ای برای تماشاگران ایرانی داشت که به غلط آنها را سال‌ها "بهترین تماشاگران دنیا" می دانستیم.
عکس دوم عکسی است که زنان کره ای را در حال تماشای فوتبال در ورزشگاه آزادی نشان می دهد.
حضور زنان کره ای در ورزشگاه آزادی، سوالی ساده را در ذهن هر بیننده ایرانی ایجاد می کند: چرا زنان کره ای حق ورود به ورزشگاه آزادی را دارند؟

اگر فوتبال دیدن بر زنان حرام است، پس چرا نیروی انتظامی اجازه می دهد زنان کره ای در مملکت اسلامی مرتکب فعل حرام شوند؟ اگر فوتبال دیدن بر زنان حرام نیست، پس چرا زنان ایرانی حق ورود به ورزشگاه را ندارند؟

شاید برخی در پاسخ به این سوال بگویند دیدن "زانوی برهنه مردان" بر زن مسلمان حرام است و بر زن غیرمسلمان مباح. اما چنین حکمی مبنایش چیست؟

اگر دیدن ران و ساق برهنه یک مرد، آن هم در لباس ورزشی و در حین بازی پرتکاپوی فوتبال، زنان را به ورطه گناه می اندازد، با توجه به اینکه عالم محضر خداست و در محضر خدا نباید معصیت کرد، بدیهی است که ورود همه زنان، چه کره ای چه ایرانی، به ورزشگاه آزادی باید ممنوع باشد. فیزیولوژی و سایکولوژی زن، با دین و ملیت او که تغییر نمی کند! امر محرک، محرک است برای همه!

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391