برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

زاید: درباره من شیطنت می کنند

چهارشنبه، ۱۲ مهر ۱۳۹۱، ساعت ۱۳:۲۵ — قدس‌آنلاین

مهاجم لیبیایی پرسپولیس تاکید می‌کند به خاطر مدت‌ها بازی نکردن شرایط روحی اش خوب نیست: من می گویم بخشی از حرف هایم اشتباه بوده اما قبول کنید اوضاع و احوال روحی ام چندان مناسب نیست.

ایمون زاید

اعتراض زاید به سبک جریمه کردن رویانیان و چند دسته کردن بازیکنان اتفاقات خوبی برایش به همراه نداشت. به گزارش سایت خبری ستاره نیوز پس از گذشت دو روز زاید کمی آرامتر شده و درباره آن اظهارات می گوید: «بعد از بازی با سپاهان حرف هایی زدم که نمی دانستم برایم گران تمام می شود.

مثل اینکه دو سه روز قبل از مصاحبه من، آقای رویانیان در رختکن که همه بازیکنان جمع بودند، گفته بود منتظر فرصتی است تا جریمه کسر ۱۰ درصد از قراردادمان را پاک کند اما چون من فارسی بلد نیستم، متوجه نشدم رویانیان چه حرف هایی زد.

زاید: درباره من شیطنت می کنند

این مسائل را هنگامی که از دهان مدیر برنامه هایم شنیدم واقعا تعجب کردم. او به من گفت دچار اشتباه شده ام و از این بابت بسیار ناراحتم. متاسفانه این روزها بعضی‌ها دنبال بهانه ای برای انتقاد از من بودند و حالا شرایط برای شان مهیا شده و می خواهند شیطنت کنند.

یکی از دوستان نزدیکم می گفت این عده مدام از قول من اخبار منفی منتشر می کنند که نشاندهنده عصبانیت مسئولان باشگاه از من است. من شفاف به رویانیان گفتم چون فارسی بلد نیستم، متوجه نشدم شما چه گفتید.»

مهاجم لیبیایی پرسپولیس تاکید می‌کند به خاطر مدت‌ها بازی نکردن شرایط روحی اش خوب نیست: «من می گویم بخشی از حرف هایم اشتباه بوده اما قبول کنید اوضاع و احوال روحی ام چندان مناسب نیست.

فصل قبل در ۱۵ بازی ۱۲ گل زدم؛ آن هم در شرایطی که در نیمی از آنها نیمکت نشین بودم. این فصل نه بازی می کنم و نه گل می زنم و این مسائل مرا تحت تاثیر قرار داده. اگر حرفی زدم، به خاطر فشار روحی بوده، نه تخریب باشگاه و مانوئل ژوزه. همه ما می دانیم اوضاع پرسپولیس خیلی خوب نیست اما قبول می کنم در این شرایط، من هم کار درستی انجام ندادم. به هر حال امیدوارم آنهایی که شیطنت می کنند از این کارشان دست بردارند.»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391