برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

ژوزه به رویانیان: تا آخر با پرسپولیس می‌مانم

چهارشنبه، ۱۲ مهر ۱۳۹۱، ساعت ۱۵:۴۵ — ایسنا

نشست دو ساعته محمد رویانیان و مانوئل ژوزه به منظور بررسی وضعیت کنونی و برنامه ریزی برای آینده تیم فوتبال پرسپولیس برگزار شد.

مانوئل ژوزه

به نقل از سایت باشگاه پرسپولیس، مانوئل ژوزه ساعت ۱۱ صبح امروز با دعوت محمد رویانیان به باشگاه پرسپولیس آمد و در نشستی که تا ساعت ۱۳ به طول انجامید، سرمربی تیم گزارشی از وضعیت کنونی تیم و برنامه های مورد نظر آینده را به باشگاه ارائه کرد و محمد رویانیان نیز انتظارات و خواسته های باشگاه در شرایط فعلی را به وی اعلام کرد.

در اواخر این نشست سعید شیرینی سرپرست تیم پرسپولیس نیز در جلسه حضور یافت و برخی موارد مربوطه از سوی مدیر عامل و سرمربی به وی منتقل شد تا اقدامات لازم انجام شود.

محمد رویانیان در این نشست صمیمانه قبل از سفر ۵ روزه ژوزه به پرتغال برای سرمربی تیم آرزوی موفقیت کرد و از سرمربی تیم خواست که با روحیه و انگیزه‌های بالا به ایران برگردد. رویانیان هدایایی را نیز برای همسر و نوه ۹ ماهه ژوزه تدارک دیده بود که به وی اهدا کرد.

مانوئل که غافلگیر شده بود خطاب به مدیر عامل باشگاه پرسپولیس گفت: من از میهمان نوازی ایرانیان چیزهایی در این مدت کوتاه دیده ام و آن را لمس کرده ام و از نگاه محبت آمیز و لطف شما سپاسگزارم. به خاطر این هدایا ممنونم و تا آخر با شما هستم و می خواهم آینده پرسپولیس را با کمک هم و هواداران و اعضای تیم درست کنیم. من به شما با اطمینان خاطر و با صداقت تمام می گویم که پرسپولیس امسال به جایگاه بهتری خواهد رسید.

رویانیان نیز در پاسخ به اظهارات مانوئل گفت: برای شما آرزوی موفقیت می کنم و امیدوارم با روحیه ای بالا به ایران برگردید. از نظر بنده تیم در حال درست شدن است. شما قبلا به ما گفته بودید که باید ذهنیت و فکر بازیکنان درست شود. ما پای آن ایستاده ایم و در این راستا هم شما تلاش کردید و هم ما و حالا به نظرم داریم موفق می شویم. به اعتقاد بنده مشکل ما تغییر مربی یا فکر کردن به این مساله نیست. ما از شما انتظار داریم تیمی بسازید قدرتمند، متحد و هماهنگ که در همه بازی‌ها پیروز شود. می دانم که تعطیلی‌های لیگ به شما لطمه می‌زند چون پرسپولیس ملی پوش دارد و این به کار شما لطمه می‌زند. این موضوع بدون شک تهدیدی است برای پرسپولیس ولی آقای مانوئل؛ شما یک مربی بزرگ و با تجربه هستید و سعی کنید از این تهدیدها یک فرصت بسازید. تعطیلی لیگ به خاطر تیم ملی مشکلی است که بارها داشته‌ایم و شاید باز هم تکرار شود. می دانم که در این باره شما و پرسپولیس بیشتر از سایر تیم‌ها لطمه خورده‌اید اما باید کاری کنید که این مشکل در نهایت به نفع تیم تمام شود. امیدواریم با توجه به مرخصی چند روزه، شرایط را به گونه ای فراهم کنید که برنامه های تمرینی و فنی مورد نظر شما توسط یحیی گل محمدی انجام شود.

مانوئل هم در ادامه گفت: شما درست می‌گوئید، ما باید از این تهدید یک فرصت بسازیم. برنامه تمرینات را هم به یحیی گل محمدی داده‌ام. ما به خاطر تعطیلی ۲۵ روزه، ۳ روز به بازیکنان استراحت داده ایم و بنده و دستیارانم هم دو روز در تمرینات نیستیم که همه چیز با یحیی هماهنگ شده است.

رویانیان در پایان این نشست به مانوئل گفت: متاسفانه در این مدت هم ما سختی کشیدیم، هم شما و هم هواداران عزیز. امیدوارم بعد از مرخصی ۵ روزه، شما را در تمرینات ببینیم که با انگیزه بالا در حال تلاش برای ساختن آینده پرسپولیس هستید. امیدوارم در شروع مجدد لیگ روزهای شادی را برای هواداران رقم بزنید.

سرمربی پرسپولیس هم در پاسخ تاکید کرد: من به خاطر دو موضوع به اینجا آمده ام. بزرگی پرسپولیس و لطف شما و همچنین مبارزه طلبی و ریسک کردن. می دانم پرسپولیس باشگاه بزرگی است و من متوجه عظمت و محبوبیت آن شده ام. من می خواهم با پرسپولیس قهرمان شوم و در نهایت به آن خواهم رسید. شک نکنید که روزهای خوبی را برای پرسپولیس و هواداران رقم می زنیم. تیم در حال درست شدن است، نیم فصل را هم تیم را تقویت می کنیم و فصل بعد تیمی خواهیم داشت که مدعی شماره یک قهرمانی باشد.

ژوزه بعد از خداحافظی با رویانیان باشگاه را ترک کرد و قرار است امشب عازم پرتغال شود.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391