برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

۲۰ درصد پول بازیکنان آلومینیوم را داده‌ایم

دوشنبه، ۱ آبان ۱۳۹۱، ساعت ۱۵:۴۱ — ورزش۳

مدیررسانه‌ای تیم فوتبال آلومینیوم هرمزگان تاکید کرد به زودی مشکلات مالی آلومینیوم حل می‌شود.

تیم آلومینیوم هرمزگان

بنی هاشمی مدیر رسانه ای تیم آلومینیوم هرمزگان با توضیح اینکه این باشگاه تاکنون ۲۰ درصد قرارداد بازیکنان را پرداخت کرده اظهار داشت: چند روز قبل اعلام شده بود جلوی اعتصاب بازیکنان آلومینیوم گرفته شده است. باید بگویم تیم فوتبال آلومینیوم المهدی هرمزگان با خواست خدا و توسل به نام مهدی موعود(عج) در سایه حمایت های استاندار هرمزگان، مدیر مجتمع آلومینیوم المهدی و هوادارانش موفق شد پس از سال‌ها انتظار، مردم دیار آفتاب و مرزداران خلیج فارس را صاحب نماینده ای در لیگ برتر فوتبالی کند که نام خلیج فارس را یدک می کشد.

به گزارش فارس، وی افزود: در این بین باید به این نکته اشاره کرد که کارخانه آلومینیوم المهدی با وجود تمام مشکلات و ممانعت های قانونی در تیم داری حرفه ای، چتر حمایتی خود را از باشگاه فرهنگی ورزشی اش که در دو رشته فوتبال و والیبال فعالیت می کند، برنداشت و در سال جاری با قدرت و همت بیشتر از گذشته به حمایت از این دو تیم در سطح نخست لیگ کشوری برداشت و اکنون که یازده هفته از لیگ برتر فوتبال و یک هفته از لیگ برتر والیبال گذشته مشکلات مالی بوجود نیامده و مطالبات بازیکنان طبق مفاد قرارداد پرداخت شده است.

مدیررسانه‌ای تیم فوتبال آلومینیوم ادامه داد: در شرایطی که حتی تیم های بزرگ و پرطرفدار هم در پرداخت های مالی خود با مشکل دچارند و حتی پرداختی از ابتدای فصل نداشته اند آیا پرداخت ۲۰ درصدی قرارداد و یک حقوق تا حال به بازیکنان و کادرفنی هم فوتبال و هم والیبال طبق قرارداد نشان دهنده خلف وعده مسئولان است؟!

وی تاکید کرد: تاکنون یک حقوق بازیکنان را هم پرداخت کرده ایم اما این را قبول داریم که ۵ حقوق معوقه داریم. به بازیکنان قول داده شده ظرف فردا یا پس فردا مقدار دیگری از مطالباتشان پرداخت می شود. باشگاه تلاش می‌کند مشکلات مالی به حداقل برسد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391