برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

خیلی روی آپیا مانور دادند، پولادی: خط خوردن حاج صفی ناراحتم کرد

دوشنبه، ۲۲ آبان ۱۳۹۱، ساعت ۱۱:۰۸ — گل

همقسم شده ایم تا ازبکستان را ببریم. اگر یک روز به اردوی تیم ملی بیایید می بینید که چه جو صمیمانه ای بین بازیکنان وجود دارد

مهرداد پولادی

مهرداد پولادی بعد از رهایی از آسیب دیدگی، حالا با انگیزه تمرین می‌کند تا برای بازی با ازبکستان دوباره در لیست کروش باشد. او معتقد است که تیم ملی باید این بازی را ببرد تا ۹۹ درصد راه صعود را برود. به نقل از زندگی - بعد از رفع آسیب دیدگی حالا با انگیزه تر از همیشه خود را آماده دیدار با ازبکستان می کند. مهرداد پولادی که این روزها حضوری فعال در تمرینات تیم ملی دارد درباره جو حاکم بر اردو به زندگی می گوید:«جو تمرین بسیار عالی است و همگی ‌آماده بازی با ازبکستان هستیم. کل بازیکنان ‌منتظریم اشکان دژاگه هم به تیم اضافه شود و روز چهارشنبه با کسب سه امتیاز این بازی قدم محکمی برای رسیدن به جام جهانی برداریم. به شخصه معتقدم اگر این بازی را با برد به پایان برسانیم ۹۹ درصد از راه صعود را طی می کنیم.»

پولادی صحبتهایش را اینگونه ادامه می دهد:«همقسم شده ایم تا ازبکستان را ببریم. اگر یک روز به اردوی تیم ملی بیایید می بینید که چه جو صمیمانه ای بین بازیکنان وجود دارد. با اتکا به همین یکدلی می‌خواهیم با پیروزی برابر ازبکستان کار را تمام کنیم و نگذاریم سرنوشت ما به آینده کشیده شود. قطعا با حمایت مردم و ۱۰۰ هزار تماشاگر مشتاق به دنبال کسب سه امتیاز بازی برابر ازبکستان هستیم. مطمئن باشید با حضور مردم و تماشاگران متعصب تیم ملی ازبک را می بریم تا آنها با شادی راهی منازل خود شوند.»
علی کریمی به دلیل مصدومیت نمی تواند تیم ملی را روبروی ازبکستان همراهی کند. پولادی که همیشه یکی از حامیان کریمی بوده در این باره می گوید: « واقعا ناراحتم که نمی توانیم در این بازی از وجود کریمی استفاده کنیم. کریمی به تنهایی یک تیم است اما بدشانسی آورد و این بازی را از دست داد. علی آقا بزرگ، اسطوره و محبوب فوتبال ایران است و ‌دوست داریم حتی اگر بازی نکند روی نیمکت کنار ما باشد تا از وجود او روحیه بگیریم و ازبکستان را ببریم. کریمی مایه دلگرمی همه بازیکنان تیم ملی است و با حضورش روی نیمکت می تواند انگیزه و روحیه ما را صد برابر کند.»
پولادی همچنین درباره حضور آپیا در پرسپولیس می گوید:«آپیا بازیکن بزرگی است و رزومه قابل توجهی دارد اما باید در تمرینات حاضر می شد. متأسفانه در فوتبال ما وقتی بازیکنی حضور پیدا می‌کند روی او زیاد مانور می‌دهند. آپیا باید در تمرینات مورد ارزیابی قرار می گرفت!»
احسان حاج صفی رقیب اصلی مهرداد پولادی در جناح چپ تیم ملی بود که توسط کروش از لیست خط خورد. پولادی در این باره می گوید:« از خط خوردن حاج صفی ناراحت شدم. این نظر کادر فنی بود اما حاج صفی هم بازیکن خوبی است و امیدوارم در آینده دوباره به تیم ملی دعوت شود.»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391