برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

عابدینی: کفن پوشیدن برای فوتبال خنده‌دار است، موافق لغو جام حذفی هستم

دوشنبه، ۱ آبان ۱۳۹۱، ساعت ۱۵:۲۱ — مهر

مدیرعامل باشگاه داماش با اشاره به اینکه دلش برای هدایتی سوخت و تکلیف گهر تا امروز مشخص می‌شود، گفت: آقایان تهدید کرده‌اند، کفن پوش راه می‌اندازند، مسئله‌ای که بسیار خنده‌دار است.

امیر عابدینی

امیر عابدینی در مورد عملکرد حمید درخشان در چهار بازی گذشته تیم داماش که حاصل آن یک شکست و سه تساوی بوده، ضمن بیان مطلب فوق گفت: در دیدارهایی که درخشان هدایت تیم را برعهده گرفته، به دلیل محرومیت داماش، همه بازی‌های ما خارج از خانه انجام شد. در این شرایط هم بین دو تا سه امتیاز را داوران از تیم ما گرفته‌اند.

نباید زود به فکر نتیجه‌گیری باشیم
وی با ابراز رضایت از عملکرد کادر فنی و بازیکنان تیم داماش، ادامه داد: نباید خیلی زود به فکر نتیجه‎گیری باشیم، بلکه باید به خیلی از مسائل در زمین توجه شود. از دوندگی بازیکنان گرفته تا برنامه‌های تاکتیکی و اینکه تیم در شرایط آرمانی و چارچوب اهداف برنامه‎ریزی شده فعالیتش را ادامه دهد.

جایگاه‌ پانزدهم جدول در شان "داماش" نیست
مدیرعامل باشگاه داماش در خصوص رتبه پانزدهمی این تیم در جدول رده بندی لیگ برتر اظهار داشت: وقتی به جدول نگاه می‌کنیم، جایگاهی در شان خودمان کسب نکرده‌ایم اما نباید فراموش کرد این تیم چگونه بسته شده است. ما در حالی که تسویه حساب فصل پیش بازیکنان را نداده بودیم، قرارداد جدید با آنها امضا کردیم و بازیکنان داماش هرچه در توان داشتند از خود ارائه کردند.

تغییر چند پله‌ای با یک برد یا باخت
وی اضافه کرد: با آمدن قویدل تیم ما تا حدودی شکل و سامان گرفت. امروز تیم‌ها به خاطر فاصله کم در جدول با یک برد و یا یک باخت جایگاه‌شان چند پله تغییر می‌کند. در این شرایط مهم این است تا نیم فصل دوم سر و سامان بگیریم و در آن نیمه دوم رقابت‌های لیگ با گرفتن امتیازها لازم از تیم‌های پایین جدول دور شویم.

مناسب بودن رده هفتم یا هشتم برای داماش
عابدینی قرار گرفتن در رتبه‌های هفتم و هشتم را جایگاه مناسبی برای تیم داماش در این فصل دانست و تاکید کرد: در زمانی که هدایتی ملوان را گرفت پژمان نوری، مازیار زارع، مهرداد اولادی و حسین بادامکی به خاطر وی به این تیم رفتند و تغییرات اساسی در ملوان ایجاد کردند. امروز این چهار نفر کمربند اصلی تیم ملوان را تشکیل می‌دهند و عامل نتیجه گیری این تیم هستند.

کسی جرات نمی‌کند بازیکن خارجی بگیرد
"فصل گذشته این اتفاق در داماش افتاد و با گرفتن ۵-۶ بازیکن خوب به نتایج لازم رسیدیم" وی با بیان این مطلب، یادآور شد: باید در نیم فصل با جذب بازیکنان جدید تیم را تقویت کنیم، البته گرفتن بازیکنان خارجی ممکن نیست زیرا با وضعیت دلار، یک بازیکن که ۲۰۰ هزار دلار بیشتر نمی‌ارزد در ایران مبلغی حدود ۶۰۰ میلیون دریافت خواهد کرد. این تعادل فوتبال را به هم می‌ریزند و کسی جرات نمی‌کند بازیکن خارجی بگیرد.

یکی ماشین می‌خرد و دیگری تیم
مدیرعامل پیشین باشگاه پرسپولیس در ادامه در مورد آخرین وضعیت باشگاه گهر دورود هم تصریح کرد: زمانی که همکاری این باشگاه با شهرداری به بن بست رسید، هدایتی اعلام کرد این تیم را می‌خواهد بخرد. من از او پرسیدم چرا می‌خواهید این کار را انجام دهید که گفت:" دوست دارم". این موضع من را قانع کرد زیرا هر کسی دوست دارد در جایی سرمایه گذاری کند، یکی ماشین می‌خرد و دیگری تیم.

در هرجایی از لرستان که بخواهیم، بازی می‌کنیم
وی با بیان اینکه "گهر در حال زمین خوردن بود و متاسفانه کسی سراغش نمی‌آمد اما تا هدایتی آمد، همه دورش را گرفتند"، افزود: آن آقای نماینده که تا دیروز در حاشیه قرار داشت و تیم را رها کرده بود، امروز می‌گوید تیم برای دورود است. بار دیگر به ایشان تاکید می‌کنم گهر برای بخش خصوصی است و ناظر قضائی براساس قانون دست‌مان را باز گذاشته که در هرجایی از استان لرستان بازی کنیم.

مدعیان مردم نمی‌فهمند!
"آن آقای نماینده می‌گوید تیم در استان بازی نکند اما اشکال ندارد در تهران به میدان برود"، عابدینی با بیان این مسئله در خصوص اینکه دورودی‌ها دوست ندارند شهرهای دیگر استان میزبان بازی‌های تیم گهر باشند، خاطرنشان کرد: باور کنید انجام مسابقات گهر در تهران بسیار سخت و گران تمام می‌شود. مردم عاقل‌تر هستند اما گاهی اوقات مدعیان مردم نمی‌فهمند.

کفن پوشیدن برای فوتبال خنده‌دار است
وی اضافه کرد: آن روز که هدایتی قرارداد امضا کرد آقایان تهدید کردند، کفن‌پوش راه می‌اندازند، موضوعی که بسیار خنده‌دار بود و هدایتی از همین مسئله ترسید. من چنین چیزی را در فوتبال ندیده و نشنیده بودم. در حالیکه در ایران برای گرفتن حق‌مان از رژیم اشغالگر قدس و کشورهای متخاصم مردم کفن می‌پوشند نه برای بازی کردن یک تیم در این شهر یا شهر دیگر، آنهم تیمی که متعلق به استان لرستان است.

دلم برای هدایتی سوخت
مدیرعامل باشگاه داماش با بیان این خبر که امروز وضعیت گهر کاملاً مشخص خواهد شد، ادامه داد: اتفاقاتی برای هدایتی در این مدت رخ داد که دلم برایش سوخت اما اگر ایشان بخواهند به تعهداتش عمل نکند باید جریمه و هزینه‌ها را بدهد. ایشان در حالی که بسیار علاقمند بود به میدان آمد و چک داد اما نمی‌دانم چرا نمی‌گذارند کسی در دورود کار کند.

جای هدایتی بودم، همین صحبت‌ها را می‌کردم
حسین هدایتی در حاشیه برگزاری دیدار پرسپولیس و راه آهن اعلام کرد عابدینی بگوید چقدر باید خسارت بدهیم، پرداخت می‌کنیم. دندمان نرم، آمدیم خدمت کنیم خسارت هم می‌دهیم! عابدینی در خصوص این اظهارنظر گفت: من هم جای ایشان بودم همین صحبت را می‌کردم. حق با هدایتی است.

می‌گذاریم آقای نماینده تیم را به دسته دوم ببرد
عابدینی افزود: هزینه‌های تیم گهر را شخص دیگری می‌دهد و آقایان هم با تهدید می‌خواهند اختیار تیم را به دست بگیرند. ما اگر اقدامات‌مان نتیجه بخش نباشد اجازه می‌دهیم آقای نماینده تیم را به لیگ دو ببرد تا بفهمد دنیا دست چه کسی است.

حضور پورمند در تیم گهر منتفی است
وی افزود: از نظر من آقای پورمند به خاطر مصاحبه‌ای که بعد از دیدار با فولادخوزستان انجام داد، حضورش در گهر منتفی است.

موافقت با لغو جام حذفی
مدیرعامل پیشین پرسپولیس در بخش دیگری از صحبت‌هایش در خصوص لغو مسابقات جام حذفی ابتدا کلمه "الحمدالله" را به کار برد و ادامه داد: من هم موافق لغو جام حذفی هستم. امسال اجازه بدهید تیم ملی به جام جهانی صعود کند زیرا این مسئله بسیار اهمیت دارد و ما هم باید با برنامه‌های تیم ملی پیش برویم.

رفتار حرفه‌ای استانکو و کرایف در قبال باشگاه‌ها
وی تاکید کرد: آنهایی که به این موضوع و برنامه‌های کی‌روش خرده می‌گیرند، بروند و ببینند مربیان قبلی چقدر از زمان برگزاری لیگ را صرف آماده سازی تیم ملی می‌کردند. یادم هست در گذشته تنها استانکو و رایکوف بودند که ۴۸ ساعت قبل از بازی رسمی تیم ملی بازیکنان را از باشگاه‌ها می‌گرفتند. این رفتاری کاملا حرفه ای بود زیرا نباید لیگ را به خاطر مسابقات تیم ملی تعطیل کرد.

کی‌روش تیم ملی را جمع کرد
عابدینی صحبت‌هایش را این گونه ادامه داد: اعتقادم این است اینقدر تیم ملی ضعف داشت که کی‌روش تصمیم گرفت مدت بیشتری ملی پوشان را در اختیار داشته باشد. او الان تیم ملی را جمع کرده و توانستیم مقابل کره‌جنوبی نتیجه خوبی کسب کنیم.

مقابل کره تحقیر نشدیم
وی در مورد صحبت‌های برخی کارشناسان پیرامون خوش شانسی ایران برابر کره جنوبی، تاکید کرد: برخلاف دیدار قبلی با کره‌جنوبی در این بازی مقابل کره‌ای‌ها تحقیر نشدیم، حملات آنها را به بهترین شکل مهار کردیم و با ۱۰ بازیکن به این تیم گل زدیم. ضمن اینکه بازیکنی مانند قوچان‌نژاد در این بازی رو شد که برکت است و مهاجمان دیگر را راه می‌اندازد. شما عملکرد کریم انصاریفرد در بازی‌های قبل را با بازی با راه‌آهن مقایسه کنید. او به خودش آمده بود و در این بازی بسیار دوید و جنگید.

کی‌روش هنوز نمی‌داند در فوتبال ایران چه خبر است
عابدینی با بیان اینکه کی‌روش گاهی اوقات مطالبی می‌گوید که نباید بگوید زیرا هنوز نمی‌داند در فوتبال ایران چه خبر است، تاکید کرد: ‌ایشان وظیفه حرفه‌ای خود را در زمین عمل کرد و ما هم براساس وظیفه احساسی به خاطر این برد جشن گرفتیم. ایشان نباید بگوید جشن ممنوع، انگار فراموش کرده‌اند پس از پایان این بازی در زمین و رختکن با بازیکنان جشن گرفتند.

بدون تردید به جام جهانی می‌رویم
وی خاطرنشان کرد: کار تیم ملی بسیار سخت است اما بدون تردید به جام جهانی می‌رویم، زیرا با این بازیکنان و همیت و تلاشی که آنها از خود نشان می‌دهند تیم ملی می‌تواند با کسب نتایج بسیار خوب جواز حضور در برزیل را بدست آورد.

عدم اظهارنظر در مورد رویانیان و دایی
رئیس پیشین فدراسیون فوتبال در پایان با عذرخواهی از خبرنگار مهر، از اظهارنظر در مورد مصاحبه‌های اخیر محمد رویانیان و علی دایی علیه همدیگر امتناع کرد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391