برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

الماسخاله: درست نیست جلوی دوربین‌ها بگوییم بی طرفیم اما در حقیقت طور دیگر عمل کنیم

سه‌شنبه، ۳۰ آبان ۱۳۹۱، ساعت ۱۵:۴۸ — افکارنیوز

رئیس هیئت فوتبال استان گیلان و عضو مجمع عمومی فدراسیون فوتبال عدم تعامل را باعث بد شدن اوضاع فوتبال می داند و همانطور که وقتی در خانواده مشکلی پیش بیاید همه پدر خانواده را مقصر می دانند درباره خانواده فوتبال هم همینطور است و مدیریت در این نتایج مقصر است.

قربانعلی الماسخاله

قربانعلی الماسخاله درباره شرایط فعلی فوتبال ایران گفت : ورزش مثل کنکور است و همه چیز به نتیجه گرفتن بستگی دارد و نتیجه گرایی در شرایط فعلی حرف اول را می زند. اگر در ضمینه نتیجه گرایی بخواهیم حرف بزنیم نتایج اصلا خوب و در شان فوتبال ایران نیست. البته از سویی می بینیم که فدراسیون برای موفقیت تیم های ملی هیچ چیز کم نگذاشته است. از تدارکات خوب و اردوهای آماده سازی گرفته تا اوردن کارلوس کی روش به تیم ملی گوشه ای از زحمات کفاشیان برای خوب بودن نتیجه بوده است. اما وقتی این همه امکانات در اختیار تیم ملی قرار می گیرد و نتیجه نمی گیرد مشحص است یک جای کار ایراد دارد.

وی ادامه داد : کفاشیان فرد خوب و پاکی است و کسی منکر خوب بودن او نیست. اما اگر بخواهیم دقیق نگاه کنیم می بینیم که ما در راس هرم مشکل داریم و همانطور که وقتی در خانواده مشکلی پیش بیاید همه پدر خانواده را مقصر می دانند درباره خانواده فوتبال هم همینطور است و مدیریت در این نتایج مقصر است.

الماسخاله درباره جلسه رای گیری فدراسیون فوتبال در اسفند ماه ۹۰ اینگونه توضیح داد : به هر حال باید از بین سه گزینه یک نفر انتخاب می‌شد و با من و خیلی از دوستان صحبت کرده بودند که به یک گزینه خاص رای بدهیم. من اولین رای را به آقای عزیز محمدی دادم و وقتی به دور دوم کشید کفاشیان را انتخاب کردم.

وی ادامه داد : وقتی وزارت ورزش یک گزینه مدنظرش بود باید می آمد دو ماه قبل از انتخابات فرد مورد نظر را معرفی می کرد تا اعضا مجمع برنامه هایش را بدانند نه اینکه اعضا بیایند بدون هیچ شناختی به فردی رای بدهند که مورد نظر است. اگر این اتفاق افتاده بود و آقای قریب درست معرفی شده بود شاید اصلا خیلی از رای های داده شده عوض می شد.

عضو مجمع فدراسیون فوتبال همچنین افزود : من هم وقتی انتخابات به دور کشید ترجیح دادم بنابر ذات ایرانی‌ها که آدم های عاطفی هستند به کفاشیان رای بدهم. ما اگر اعتقاد داریم فردی خوب است و به درد کار می خورد باید رک حرفمان را بزنیم و بگوییم که نظر من این است که فلانی برای این پست بهتر است نه اینکه جلوی دوربین‌ها بگوییم بی طرفیم اما در حقیقت طور دیگر عمل کنیم.

وی درباره اینکه ایا امکان دارد فرد جدیدی جایگزین کفاشیان شود اینگونه توضیح داد : اگر فردی قوی روی کار بیاید قطعا از او استقبال می شود، ما با کسی عقد اخوت نبسته ایم که تا آخر و با هر شرایطی پایش بمانیم. اما مهم این است که بعد از انتخاب چه رخ بدهد. اگر به انتخابات اعتقاد داریم وقتی فردی انتخاب شد همه باید از او حمایت کنند نه اینکه چون فردی که دوست نداشتیم رای نیاورده هر روز به یک نحوی مدیر جدید را اذیت کنیم. وقتی اوضاع اینطور باشد اصلا نمی توان در بُعد مدیریتی کار را پیش برد.

الماسخاله در پایان گفت : ما ساختارمان مشکل دارد و مشکلات ما به فرد نیست. یک زال هیچ وقت نمی تواند نقش رستم را ایفا کند. اگر تعامل داشته باشیم راحت میشود کار کرد، کما اینکه اگر با کفاشیان هم خوب تعامل می‌شد شاید الان نتایج بهتری در فوتبال حاصل می شد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391