برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

امانی:دایی به دنبال بی احترامی وحاشیه نیست

شنبه، ۶ آبان ۱۳۹۱، ساعت ۱۷:۰۹ — ورزش۳

قائم مقام باشگاه راه‌آهن گفت: دایی هیچ وقت به دنبال بی احترامی و حاشیه نیست. تیم ما در این دو هفته خوب بازی کرده و مستحق شکست نبوده است.

علی دایی

کاظم امانی در گفت و گو با خبرنگار فارس در مورد شکست یک بر صفر راه آهن مقابل ملوان اظهار داشت: با بدشانسی روبرو شدیم. هر کسی ابتدای بازی را تماشا می کرد حدس می زد راه آهن این مسابقه را به راحتی می برد اما در این بازی موقعیت های بسیار خوبی را از دست دادیم. آنها موقعیت زیادی نداشتند. مشکل ما این بود که تمام کننده نداشتیم.

وی درباره اینکه داوری این مسابقه مشکلی داشت یا خیر گفت: باشگاه در مورد داوری حساس نیست. البته دایی معتقد بود که وقت زیادی در بازی تلف شد و داور وقت اضافه کمی در نظر گرفت که درست هم می گفت. احمدزاده مربی خوبی است اما روز گذشته ملوان وقت کشی زیادی کرد.

قائم مقام باشگاه راه آهن در مورد اینکه از وقتی علی دایی با رویانیان جدال لفظی داشته راه آهن نتوانسته نتیجه بگیرد و آیا این عدم نتیجه گیری ربطی به این ماجرا دارد یا خیر عنوان کرد: ما هم دوست نداریم چنین اتفاقی بین مدیر یک باشگاه و یک مربی که اسطوره فوتبال است، رخ دهد. نمی گویم این مسئله باعث شده راه آهن دو بازی خود را واگذار کند اما تاثیر اندک خود را می گذارد. دایی هیچ وقت به دنبال بی احترامی و حاشیه نیست. تیم ما در این دو هفته خوب بازی کرده و مستحق شکست نبوده است.

امانی در پاسخ به این سؤال که برای حل این موضوع باشگاه راه آهن هم ورود می‌کند یا خیر گفت: این مسئله ربطی به باشگاه ندارد. ما رویانیان را عاقل می دانیم و انتظار داریم در صحبت هایش دقت کند و اگر هم قرار است صحبتی شود در حضور چند پیشکسوت باشد.

وی در مورد اینکه باشگاه راه آهن در روز بازی با پرسپولیس علیه این باشگاه بیانیه داد، تصریح کرد: این بیانیه به دلیل شیطنتی بود که صورت گرفته بود. یک روز قبل از بازی در جلسه هماهنگی سرپرست این تیم با کنایه گفت باید جلوی مربیانی که کنار خط داد و بیداد می کنند و داور را تحت تاثیر قرار می دهند گرفت و سرپرست ما هم به کنایه گفت باید جلوی لیدرهایی که به سکوها خط می دهند را گرفت.

قائم مقام باشگاه راه‌آهن اضافه کرد: روز بازی، کار باشگاه پرسپولیس که نامه محرمانه به فدراسیون علیه دایی داده بود را محکوم کردیم. علی دایی سه ماه قبل به باشگاه پرسپولیس نامه نوشته بود و درخواست کرده بود طلبش را بدهند، چرا رویانیان درست در آستانه بازی با پرسپولیس این مسئله را مطرح کرد؟ چرا دو روز بعد از بازی جواب دایی را نداد؟ پس همه این کارها برنامه ریزی شده بود.

امانی گفت: رویانیان اگر صداقت به خرج می داد دو روز بعد جواب دایی را می داد اما اطراف رویانیان مشاورانی هستند که به دنبال شیطنت هستند و خود او هم متوجه این رفتارها نیست. شما به این توجه کنید که شروع کننده این اتفاقات چه کسی بوده و چه گفته است. علی دایی تاکنون چیزی فراتر از حیطه خود نگفته است.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391