برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

ژوزه بخاطر کریمی قید آپیا را زد!

چهارشنبه، ۲۴ آبان ۱۳۹۱، ساعت ۰۱:۵۶ — قدس‌آنلاین

: دیپورت ناگهانی 'استفان آپیا' از تمرینات تیم فوتبال پرسپولیس اتفاق غیرمنتظره‌ای برای مدیران باشگاه پرسپولیس نبود،...

علی کریمی و مانوئل ژوزه

اما هواداران پرسپولیس به راحتی این خبر را باور نکردند چون هیچ یک از آنها نتوانستند دلیل قانع کننده‌ای برای این کار پیدا کنند ولی واقعیت از این قرار بود که سرمربی پرتغالی تیم فوتبال پرسپولیس این بازیکن را مورد تایید قرار نداد تا بازیکن مدنظر خود را جذب کند.
انصراف پرسپولیسی‌ها از جذب این بازیکن سرشناس آنقدر مشکوک و سوال برانگیز بود که خیلی زود منتقدان به دنبال دلایل اخذ این تصمیم افتادند. پس از جستجو اما مشخص شد حذف استفان آپیا حاصل اختلاف مدیرعامل و سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس بود!
اخبار نیمه رسمی حکایت از این دارد مدیران باشگاه به این دلیل خواستار حضور استفان آپیا در ترکیب تیم فوتبال پرسپولیس بودند که به واسطه حضور وی مانوئل ژوزه مجبور شود با بازگشت کریمی به ترکیب اصلی پرسپولیس موافقت کند اما به محض اطلاع سرمربی از این ماجرا وی با حضور این بازیکن غنایی مخالفت می‌کند و تاکید می‌کند یک بازیکن مصری که در لیگ مصر در پست هافبک نفوذی بازی می‌کند به ترکیب پرسپولیس اضافه شود.
بازیکن مورد نظر مانوئل ژوزه ۳۱ سال سن دارد و در لیگ گذشته مصر۱۰ بازی برای تیم طرف قراردادش انجام داده، هرچند این بازیکن کارنامه قابل قبولی از خود برجای نگذاشته است اما مانوئل اصرار دارد این بازیکن به تیم فوتبال پرسپولیس اضافه شود چون با حضور وی یک بازیکن هم پست علی کریمی در پرسپولیس حضور خواهد داشت که سرمربی پرتغالی این تیم می‌تواند از آن بازیکن به عنوان جانشین علی کریمی استفاده کند.پرسپولیس فعلا فقط یک سهمیه غیر آسیایی دارد و ژوزه می‌خواهد با این سهمیه بازیکن محبوبش در مصر را به ایران بیاورد.
بررسی کارنامه بازیکنان کم نام و نشانی مثل عبدالمالک که از کشورهای عربی به پرسپولیس رفتند، نشان می‌دهد بازیکنان کشورهای عربی معمولا سرانجام خوبی در پرسپولیس ندارند. بازیکنانی که بیشترشان در دوره اول مصطفی دنیزلی به ایران آمدند و خیلی زود مجبور به بازگشت شدند.
اکنون باید دید چنانچه مانوئل ژوزه بتواند بازیکن مورد نظر خود را به استخدام باشگاه پرسپولیس درآورد آیا مدیران پرسپولیس حاضرند وی را به راحتی در جمع بازیکنان این تیم بپذیرند یا این که این بازیکن تحمیلی از سوی سرمربی تیم با شرایطی خاص رو به رو خواهد شد به ویژه که این بازیکن هم پست بازیکن اخراجی تیم فوتبال پرسپولیس است!

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391