برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

عسگری: حق‌وردی کار راحتی در دیدار استقلال و گهر داشت

سه‌شنبه، ۹ آبان ۱۳۹۱، ساعت ۱۳:۱۲ — برنا

حسین عسگری رییس دپارتمان داوری فدراسیون فوتبال قضاوت داوران استقلال و گهر را مطلوب دانست.

حسین عسگری

عسگری در این باره گفت: دیدار استقلال تهران و گهر دورود روندی داشت که برای قضاوت داور مشکلی ایجاد نمی‌کرد. داور قضاوت خوب و راحتی داشت و بدون مشکل قضاوت کرد.

عسگری در ادامه با اشاره به یک صحنه دیدار استقلال و نفت که منجر به اخراج دو بازیکن شد، گفت: در دیدار استقلال و نفت تهران و در صحنه‌ای که دو بازیکن نفت اخراج شدند، شبهاتی به وجود آمده و برخی کارشناسان داوری عقیده دارند که حرکت بازیکن نفت اخراج نداشته است. باید در این باره بگویم وقتی بازی قطع شده، جدال بر سر توپ وجود ندارد و بازیکنان هر حرکتی علیه دیگر انجام دهند جدال علیه یکدیگر و حرکت زننده محسوب می‌‎شود. بازیکن نفت تهران هم حرکت زننده انجام داد و بازانو به بازیکن استقلال ضربه زد و کار قهرمانی در اخراج وی کاملا درست بود. بازیکن دیگر هم از الفاظی استفاده کرده که داور وی را اخراج کرده است و تصمیم داور در این صحنه کاملا درست بود. بازیکنان زمانی که از زانو، پا و دستهایشان در قالب مشت در جهت ضربه زدن استفاده کنند می‌تواند آسیب برساند و اگر در جریان خارج از بازی چنین حرکاتی انجام شود اخراج دارد.

وی در پایان درباره حضور ناظران داوری در برنامه‌های مختلف تلویزیون گفت: ما از فیفا استعلام کردیم و آنها از واژه به شدت ممنوع درباره حضور ناظران استفاده کرده‌اند و بنابراین حضور ناظرانی که زیرنظر فدراسیون کار می‌کنند در برنامه‌های تلویزیونی ممنوع است.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391