برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

عزیزی: تکلیف مالکیت ابومسلم بایدسریع‌ترمشخص شود

شنبه، ۲۰ آبان ۱۳۹۱، ساعت ۱۲:۲۲ — ورزش۳

مدیر فنی تیم فوتبال ابومسلم خراسان گفت: تکلیف مالکیت تیم ابومسلم باید هرچه سریع‌تر مشخص شود، در غیراین‌صورت در ادامه رقابت‌های لیگ یک دچار مشکل می‌شویم.

خداداد عزیزی

خداداد عزیزی با اشاره به مسائل مطرح شده در ارتباط با مالکیت این تیم اظهار کرد: اتفاقی در ابومسلم رخ نداده است؛ بلکه یکسری مسائل در آن جریان پیدا کرده و بعضی افراد به دنبال هیجان دادن به آن هستند.

وی افزود: من بیش از یک‌سال است که در خدمت ابومسلم با مدیریت وفایی هستم و از نزدیک دیده‌ام که این افراد سال گذشته ۴ میلیارد تومان برای ابومسلم هزینه کردند و امسال هم بیش از ۵ میلیارد تومان برآورد کردیم که از این مبلغ نزدیک به ۱.۵ میلیارد تومان آن را هزینه کرده‌اند.

عزیزی ادامه داد: فکر می‌کنم مبلغ سنگینی را مجموعه‌ای که اکنون در ابومسلم روی کار هستند پرداخت کرده‌اند و توقع دارند تا در قبال این همه سندی به نامشان شود.

وی بیان کرد: امروز ابومسلم شانس صعود به لیگ برتر را دارد، اما وقتی سند این تیم به‌نام وفایی نیست چه تضمینی وجود دارد که سال بعد هم در صورت صعود به لیگ برتر این تیم را به وفایی بدهند.

عزیزی تصریح کرد: هر انسان عاقلی این را نمی‌پذیرد که بخواهد هزینه میلیاردی برای چیزی کند که به نامش نیست و امیدوارم هرچه سریع‌تر تکلیف مالکیت این تیم مشخص شود تا در ادامه رقابت‌ةای لیگ یک دچار مشکل نشویم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391