برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

هاشمیان: منع قانونی برای نمونه گیری دوپینگ از داوران نداریم

چهارشنبه، ۱۷ آبان ۱۳۹۱، ساعت ۱۰:۵۹ — فارس

رئیس کمیته پزشکی فدراسیون فوتبال گفت: در حال حاضر منع قانونی برای انجام آزمایش دوپینگ از داوران نداریم.

احمد هاشمیان

احمد هاشمیان در مورد انجام آزمایش دوپینگ از داوران، گفت: در کنگره اخیر فیفا کمیته پزشکی فیفا اعلام کرد که باید از داوران هم آزمایش دوپینگ انجام شود اما متولیان فوتبال می‌گویند فرض بر این است که داوران از مسایل غیراخلاقی مبرا هستند بنابراین بحث و گفت و گویی در فیفا در این زمینه در جریان است.

وی ادامه داد: کمیته پزشکی فیفا پیش نویسی برای انجام آزمایش دوپینگ به کمیته اجرایی فیفا ارایه کرده که در صورت تصویب و تایید، از داوران آزمایش دوپینگ گرفته می‌شود.

رئیس کمیته پزشکی فدراسیون فوتبال با اشاره به آزمایش دوپینگ از داوران، گفت: در حال حاضر الزام قانونی برای انجام آزمایش دوپینگ از داوران نداریم ولی منع قانونی هم برای انجام آزمایش دوپینگ وجود ندارد و اگر مسئولان فدراسیون احساس ضرورت کنند می‌توان با طرح این مسئله در هیئت رئیسه و مصوبه هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال از داوران هم آزمایش دوپینگ گرفت.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391