برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

پدر سردار آزمون به او اجازه ی فوتبال بازی کردن نمی دهد!

چهارشنبه، ۲۴ آبان ۱۳۹۱، ساعت ۱۷:۰۰ — گل

در حالی که سپاهانی‌ها به شدت مایل بودند که سردار آزمون، بازیکن جوان خود را حفظ کنند، گفته می‌شود پدر او مانع اصلی ادامه قرارداد او با سپاهان است.

بعد از درخشش سردار آزمون با تیم ملی جوانان در رقابت‌های قهرمانی آسیا، این سئوال برای بسیاری از مردم اصفهان به وجود آمد که چرا این بازیکن آینده‌دار دیگر در تمرینات سپاهان شرکت نمی‌کند و دلیل اصلی جدایی او از تیم سپاهان چه می‌تواند باشد.
گویا این بازیکن جوان که متولد سال ۷۳ است، نزدیک به یک ماه دیگر از قراردادش با باشگاه سپاهان باقی مانده و با وجود پیشنهادهایی که از تیم‌های مختلف دارد، نمی‌تواند با آنها قرارداد امضا کند و گفته می‌شود مشکل اصلی این بازیکن در عدم موافقت پدرش با ماندن در اصفهان است.

به نقل از ایمنا, مسئله وقتی جالب‌تر می‌شود که خلیل آزمون پدر این بازیکن جوان فوتبال نیز یک چهره کاملا ورزشی است هم‌اکنون به عنوان سرمربی تیم والیبال گنبدکاووس در لیگ برتر والیبال سرمربیگری می‌کند اما با این وجود مخالف ادامه فوتبال پسرش در سطح ملی است. وقتی برای پرسیدن دلیل عدم حضور آزمون در تمرینات سپاهان، با پدر او تماس گرفتیم، او به ایمنا گفت: سردار در حال حاضر با سپاهان قرارداد دارد و قرارداد او یک ماه دیگر تمام می‌شود.
اصلا نمی‌خواستم سردار در اصفهان بماند
خلیل آزمون در مورد اینکه گفته می‌شود او مخالف اصلی حضور سردار در تیم سپاهان است، بیان داشت: من اصلا مایل نبودم که سردار با سپاهان قرارداد امضا کند چراکه من خودم مربی والیبال هستم و نمی‌توانستم در کنار فرزندم در اصفهان بمانم. رفت و آمد من نیز سخت بود و به همین دلیل نمی‌توانستیم در اصفهان بمانیم.
بارسلونا هم پسرم را بخواهد، او را نمی‌دهم
او تصریح کرد: راستش را بخواهید من اصلا دوست ندارم این بچه فوتبال بازی کند و حتی اگر بارسلونا نیز او را بخواهد،‌ نمی‌گذارم به این تیم دارد و به همین دلیل با وجود پیشنهادهایی که او از اروپا دارد، تا کنون اجازه نداده‌ام با تیمی صحبت کند. من دوست ندارم فوتبال بازی کند زیرا فوتبال ورزش کثیفی است.
دوست ندارم پسرم فوتبال بازی کند
از پدر سردار آزمون در مورد اینکه آیا این کار او به ضرر پسرش تمام نمی‌شود، پرسیدیم که او در این زمینه نیز گفت: اصلا حیف نیست که پسرم فوتبال بازی نکند زیرا من پدرش هستم و هرچه بگویم باید گوش کند؛ البته تیم ملی را خودم گفتم برود و اگر تیم ملی بزرگسالان او را دعوتش کنند، می‌گذارم همراه تیم ملی به مسابقات برود.
او اضافه کرد:‌ اصلا دوست ندارم فوتبال بازی کند؛‌ وقتی بیاید تصمیم بازی کردن او در تیم‌های دیگر در اولویت اول با مادرش است و بعد با خودش است و خودش باید تصمیم بگیرد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391