برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

بابازاده: جانشین رحمتی را قلعه نویی مشخص می کند

دوشنبه، ۱ آبان ۱۳۹۱، ساعت ۱۵:۲۴ — قدس‌آنلاین

حمیدبابازاده در گفت و گویی اختصاصی مهدی رحمتی را دروازه بانی استثنا در فوتبال ایران و حتی قاره آسیا می داند. دروزاه بانی که شاید به دلیل مصدومیت مقابل نفت تهران غایب باشد.

مهدی رحمتی

احتمال اینکه مهدی رحمتی مقابل نفت تهران غایب باشد کم نیست. این دروازه بان که با کشاله مصدوم مقابل تراکتورسازی تبریز بازی کرد با مشکلاتی رو به رو است و شاید در بازی بعد در ترکیب استقلال نباشد. حمیدبابازاده، مربی دروازه بان های استقلال با تایید مصدومیت مهدی رحمتی پیرامون اینکه جانشین احتمالی او مقابل نفت چه کسی خواهد بود به سوالات پاسخ می دهد.
_ وضعیت مهدی رحمتی چگونه است آقای بابازاده؟
او به تمرینات گروهی بازنگشته است اما من به طور تلفنی با او در تماس هستم. رحمتی طی روزهای گذشته جلسات فیزیوتراپی منظمی را پشت سر گذاشته است.
_ گفته می شود که رحمتی به احتمال زیاد مقابل نفت تهران بازی نخواهد کرد.
مهدی دروازه بان با غیرت و جسوری است. تجربه نشان داده رحمتی ممکن است دقیقه ۹۰ تصمیمش را تغییر دهد برای همین الان نمی توانم درباره اینکه آیا به بازی مقابل نفت تهران می رسد یا نمی رسد توضیح بیشتری بدهم. شاید بازی کند و شاید هم بازی نکند.
_ منافع خودتان مهم تر است یا تیم ملی؟
قطع به یقین تیم ملی برای همه ما دز اولویت است. به طور قطع تصمیمی می گیریم که تیم ملی هم لطمه نخورد. درست است که ما استقلالی هستیم و منافع باشگاه هم باید تامین بشود اما اگر ببینیم مهدی نمی تواند مقابل نفت بازی کند قطعا دروازه بان دیگری را جای او قرارخواهیم داد.
_ ردی بازی می‌کند یا حسینی؟! البته یک دروازه بان دیگر به نام ریش اصفهانی هم دارید
اینکه کدام یک از این دروازه بان‌ها در چارچوب قرارمی گیرند طی روزهای آینده مشخص خواهد شد. امیر قلعه نویی تصمیم گیرنده نهایی است و من فقط پیشنهادم را می دهم. امیدوارم تا آن روز مهدی به شرایط ایده ال دست یابد و بتواند برای ما بازی کند.
_ چرا رحمتی در شرایطی که از ناحیه پا مشکل داشت برای استقلال درتبریز بازی کرد.
رحمتی خودش راغب بو با آن شرایط بازی کند و از طرفی ما هم می خواستیم بازی اش بدهیم. رحمتی دروازه بان با غیرتی است و معمولا سعی می‌کند تحت هر شرایطی دروازه بانی کند. شاید اگر خود قلعه نویی در تبریز بود تصمیم دیگری گرفته می‌شد اما ما در یک روز امیر را نداشتیم، هافبک های مان هم نبودند. برای همین اگر رحمتی هم نبود مشکلات مان خیلی بیشتر می شد. وجود امیر در این گونه بازی‌ها خیلی موثر است.
_ از عملکرد مهدی راضی بودید؟
روی گل دوم به خاطر درد درناحیه کشاله به توپ نرسید و در گل هم مقصر نبود. ضمن اینکه موقعیت های زیادی از جمله دو تک به تک را از آن‌ها گرفت. اگر مهدی نبود شاید ۴ گل از تراکتورمی خوریم و آن وقت خیلی بد می شد. ما آن روز خیلی بد بیاری داشتی. از در ودیوار برای مان آمد. شرایط خاصی بود.
_از عملکرد استقلال طی بازی هایی که از لیگ پشت سرگذاشتیم چه طور ارزیابی می کنید؟
همه چیز در جدول مشخص است. ما الان شرایط خوبی داریم. اما به خاطر باختی که در تبریز داشتیم قدری شراط جدول به ضررمان شده است. باید دو بازی آینده را ببریم. دو برد پی درپی ما را به کورس مدعیان برمی گرداند.
_ غیبت احتمالی رحمتی دربازی های بعد خطر آفرین نیست؟
حساب مهدی با همه دروازه بان های ایران و حتی آسیا جدا است. او استثنا است اما مطمئن باشید جانشین های او هم توانایی لازم را دارند. ضمن اینکه ما خط دفاع بسیار خوبی هم داریم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391