برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

کریم باقری: اولین کتانی ام را بابا بزرگ اکبرپور دوخت!

دوشنبه، ۸ آبان ۱۳۹۱، ساعت ۱۵:۴۷ — قدس‌آنلاین

بازیکن سابق تیم ملی و پرسپولیس در مرور خاطراتش گفت: «پدرم گفت سال سوم راهنمایی را گرفتی، هر غلطی دوست داری بکن!»

کریم باقری

به نقل از ستاره‌ها ؛ کریم باقری و خاطرات قدیمی اش بدجور دلنشین است. او درباره اولین کتانی های فوتبالش گفت: «یادم می‌‌آید برای اولین کفشم ۱۰۰ تومان دادم. خانواده از این ۵ تومانی طلایی‌ها می‌دادند و من جمع می‌کردم. ۲۰۰ تومان که شد یک کتانی گرفتم از پدر بزرگ اکبرپور. پینه‌دوز بود. آن‌وقت‌ها از این کفش‌‌های المپیا بود. ۱۰۰ تومان دیگر را هم دادم برای یک گرمکن. یادم نمی‌رود، یک روز مادرم هم کتانی و هم گرمکن را وسط حیاط آتش زد. بعداً مربی تیمی که در آن بازی می‌کردم برایم یک‌جفت کفش خرید که هروقت می‌رفتیم مسابقه با خودش می‌آورد!»


کریم تعریف می کرد که پدرش ابتدا با فوتبال بازی کردن او مخالف بود ولی بعدها، موافقت کرد: «پدرم گفت سال سوم راهنمایی را گرفتی، هر غلطی دوست داری بکن! از این بابت وقتی راحت شدم که در اول دبیرستان ترک تحصیل کردم. رفتم جوانان پتروشیمی تست دادم. من و رضا دادشم بودیم. ۱۰۰ نفر در خاکی بودند و من گفتم اوه، چطور این وسط ما قبول شویم. ولی بازی کردیم و هی رفتیم و آمدیم تا اینکه دیدم در تیم اصلی هستیم البته آن تیم ما خوب نتیجه نگرفت ولی من آن سال انتخاب شدم برای تیم ایدم که آقای شیخ‌لاری مربی‌‌اش بود که بعد رفتیم تیم بزرگسالانش و پیشرفت کردیم.»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391