برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

تراکتورسازی هم بیانیه داد؛ اصفهان را خانه دوم خود می‌دانیم

چهارشنبه، ۳ آبان ۱۳۹۱، ساعت ۲۰:۳۴ — ایمنا

کانون هواداران باشگاه تراکتورسازی نیز با انتشار بیانیه ای بر روابط حسنه این باشگاه با باشگاه سپاهان تاکید کرد.

تراکتوسازی و سپاهان همیشه باهم رقابتی سالم جوانمردانه و فوتبالی زیبا داشته اند و آنچه صرفنظر از نتیجه مسابقات این دو تیم بجای مانده تعمیق محبت و دوستی پایدار می باشد .
تراکتور هیچوقت در اصفهان احساس غربت نکرده و اصفهان را خانه دوم خود می داند و ازاینکه مجددا بین مردم میهمان نواز،خونگرم ، با فرهنگ و فهیم حضور یافته احساس غرور و شعف می نماید .
باشگاه های تراکتورسازی تبریز و سپاهان اصفهان سفیر فضیلت های مردم دو استان آذربایجان و اصفهان بوده و تراکتورسازان حامل سلام و پیام مودت و دوستی مردم آذری زبان به حضور مردم بزرگواراصفهان می باشد برای این دو قطب مهم کشور عزیزمان ایران آرزوی توفیق داریم ، تراکتورسازی به واسطه مهمان نوازی که از مردم اصفهان دیده بازی در اصفهان را بازی خانگی خود میداند لذا تیم سپاهان همیشه مورد احترام هواداران تراکتور می باشد .
منش پهلوانی مردم دو استان زبانزد خاص و عام بوده و امیدواریم در تحکیم و تعمیق دوستیها و تقویت وحدت و همدلی مردم الگوی مناسبی برای همه باشگاه‌ها باشند.
کانون هواداران باشگاه تراکتورسازی

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391