برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

بازنده اصلى فوتبال ماست!

جمعه، ۱۹ آبان ۱۳۹۱، ساعت ۲۳:۳۲ — تابناک

مانوئل ژوزه قبل از آن که تهران را به سوى لیسبون ترک کند حسابى ازخجالت کارلوس کى روش در آمد و هرچه خواست درباره او گفت.مانوئل ژوزه تمامى مشکلات حاشیه اى تیمش درباره على کریمى را به گردن کارلوس کى روش انداخت و سرمربى تیم ملى ایران را به ترسیدن از بازیکن شماره۸ تیمش محکوم کرد.

مانوئل ژوزه

مانوئل ژوزه در شرایطى هرچه خواست درباره کى روش گفت، که این فرصت براى سرمربى تیم ملى فوتبال ایران مهیا بود تا در مصاحبه اش با نمایندگان اصحاب رسانه از خودش دفاع کند و پاسخى به اتهامات سرمربى پرسپولیس بدهد.اتفاقى که نیافتاد تا مشخص شود کارلوس کى روش به خوبى شرایط موجود خود و تیمش را درک کرده است. او در بدترین روزهاى حضورش در ایران و در شرایطى که نیاز مبرمى به ۳ امتیاز بازى با کره جنوبى دارد، در رویارویى اش با نمایندگان اصحاب رسانه درباره همه چیز حرف زد، الا حرف هایى که مى توانست براى مانوئل ژوزه گران تمام شود.در این که جنگ حیدرى، نعمتى مربیان پرتغالى فوتبال ایران مى تواند براى فوتبال ما خطرناک باشد، هیچ جاى شکى وجود ندارد،

کارلوس کی‌روش

چرا که این جنگ و دعواها در نهایت به زیان فوتبال ایران تمام خواهد شد و آن‌ها که مى روند مربیان پرتغالى فوتبال ایران هستند.مانوئل ژوزه با پرسپولیس نتیجه نگرفته است به همین دلیل شاید این را حق خود مى داند که به همه کس و همه چیز مضنون باشد. او على کریمى و کارلوس کى روش را عامل بى نظمى در تیمش معرفى مى کند، در حالى که هنوز این فرصت به وجود نیامده است که متهمان از خود دفاع کنند.خیلى‌ها اعتقاد دارند که مانوئل ژوزه به خوبى از عواقب کارش مطلع بوده است و مى دانسته که هیچگاه کارلوس کى روش پاسخ اتهامات او را نخواهد داد به همین دلیل هم تا آنجا که میشد به همتاى پرتغالى اش تاخت تا اندکى نوک تیز انتقادات را از سوى خود به سوى سرمربى تیم ملى معطوف کند.مانوئل ژوزه بعد از گذشت ۱۱ هفته، هنوز امیدوار به آینده است، او هنوز وعده قهرمانى مى دهد، اما زمان آن رامشخص نکرده و نمى کند. او در حرف هایش بگونه اى صحبت مى کند که انگار خیال جدایى از فوتبال ایران را ندارد و مى خواهد همچنان در کنار پرسپولیس و فوتبال ایران بماند. شاید تا به امروز کسى براى مانوئل ژوزه تعریف نکرده است که در فوتبال ایران سطح توقع‌ها بالا و سطح تحمل‌ها بسیار پایین است و علاقه مندان به توپ گرد زیاد دوست ندارند که به پاى یک مربى که نتیجه نمى گیرد بنشینند، چیزى که تاریخ فوتبال ایران هم گواه زنده آن است.

مانوئل ژوزه به تازگى مانند روزهاى آخر مصطفى دنیزلى حرف مى زند و حال را رها و به آینده متکى شده است، او مى خواهد با پرسپولیس به قهرمانى لیگ فوتبال ایران برسد، اما هم خودش و هم همه آنهایى که دستى بر آتش فوتبال داشته و دارند، خوب مى دانند که با این پرسپولیس نمى شوند و شاید هم به همین دلیل است که او جنگ حیدرى، نعمتى خود را با کارلوس کى روش به راه انداخته تا افکار عمومى را از سوى شرایط تیمش تا حدودى منحرف کند و به سمت و سوى دیگرى بکشاند.ژوزه در حال حاضر در یک شرایط نابرابر اتهامات بسیارى را به على کریمى و کارلوس کى روش متوجه کرده است و این در شرایطى است که به نظر مى آید او در پرسپولیس از شرایط خوبى برخوردار بود و خیالش از بابت ماندن راحت است.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391