برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

بحران پرسپولیس تمام شد

چهارشنبه، ۳ آبان ۱۳۹۱، ساعت ۲۱:۱۸ — خبرآنلاین

از زمان رنسانس در پرسپولیس ۴ هفته می‌گذرد و در این مدت پرسپولیس توانسته از ۴ بازی ۷ امتیاز بگیرد. البته ۳ امتیازی که در بازی با سپاهان (با آن شکل خاص) و همین طور ۲ امتیازی که در بازی با سایپا (با پنالتی بر باد رفته پولادی) از دست رفت را هم باید در نظر گرفت. پرسپولیس در ۸ هفته ابتدایی لیگ (پیش از تصفیه تیم)، تنها ۷ امتیاز گرفت و در این ۴ هفته هم ۷ امتیاز که البته می‌‌توانست بیشتر از اینها باشد.

محمد رویانیان

پرسپولیس مقابل راه آهن، مانند بازی با سایپا به هیچ عنوان به حریف اجازه تنفس و تحرک نداد. راه‌آهن نتوانست بر پرسپولیس مسلط شود چون تیم سرخپوش دیگر آن تیم به هم ریخته و پربحران نبود. پرسپولیس در بازی دیروز با آرامش کار می‌کرد. کاپیتانی داشت که تمام توجه خود را به موفقیت تیم معطوف کرده بود و بر سر بازیکنان تیمش فریاد نمی‌کشید و اتفاقا هر دو گل تیم با پاس او به دست آمد.
البته آنها که ستاره‌ها را بیشتر از پرسپولیس دوست دارند، می‌توانند همچنان از پرسپولیس فعلی بیزار باشند و ستاره محبوب خود را فریاد بزنند؛ اما حقیقت این است که پرسپولیس چند وقتی است «فوتبال» بازی می‌کند، تیم حریف را تحت فشار قرار می‌دهد و موقعیت خلق می‌کند.
بازیکنان این تیم گویی دیگر فشاری متوجه خود نمی‌بینند همه برای موفقیت «تیم» تلاش می‌کنند نه برای رضایت «یک نفر». مهمترین نکته در موفقیت یک تیم، همدلی و هماهنگی همه بازیکنان است و به نظر می‌رسد پرسپولیس این گمشده خود را به دست آورده است.
با گل زودهنگام دیروز، آنها که رفته بودند تا در صورت ناکامی احتمالی، ورزشگاه را بر سر ژوزه و شاگردانش خراب کرده و بازیکن مورد نظر خود را صدا بزنند، در بن‌بست قرار گرفته و مجبور شدند تا آخر بازی منتظر بنشینند و چیزی جز برد پرسپولیس را ندیدند.
حالا به نظر می‌رسد پرسپولیس در سایه آرامشی که به آن رسیده، به روزهای خوب آینده فکر می‌کند. روزهایی که بحران و عوامل بحران‌ساز، جایی در آن ندارند

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391