برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

چرا تلویزیون سپاهان- تراکتور را پخش نکرد؟

پنجشنبه، ۴ آبان ۱۳۹۱، ساعت ۲۲:۰۵ — گل

در حالی که در حساس ترین دیدار هفته ی سیزدهم لیگ برتر دو تیم تراکتورسازی و سپاهان به مصاف هم رفتند در کمال تعجب صدا و سیما این دیدار را پخش نکرد تا باعث ناراحتی خیلِ طرفداران دو تیم و فوتبالدوستان شود.

صولا این اتفاق (فقط!) می تواند در کشورِ ما بیفتد که چنین دیدار مهمی پخش نشود .باید پرسید با کدام اصل و مِتر و سلیقه ای مسئولان قید این چنین بازی ای که اتفاقا بسیار جذاب و پر گل از کار در آمد را زدند؟!دو- سپاهان و تراکتور در حالی پای به میدان گذاشتند که به ترتیب به عنوان قهرمان و نایب قهرمان فصل پیش رقابت‌ها معرفی شده بودند. حال سوال اینجاست صدا وسیما وقتی پولی را متقبل شده است تا بابت حق پخش مسابقات بپردازد چرا فقط اقدام به پخش دیدار دو تیم پایتخت می نماید؟! با این رویه , آیا بهتر نبود صدا وسیما فقط حق پخش بازی های دو تیم استقلال و پرسپولیس را بخرد؟! بدین صورت فدراسیون می توانست بابت بقیه ی دیدار‌ها روی حق پخشِ بازی‌ها حساب باز کند تا اجبارا! فقط ملزم به فروش مسابقات به صدا سیمای ملی نشود!

سه- در اینکه ایجاد شبکه ای به نام شبکه ورزش کاری مثبت و لازم بود شکی نیست, اما برنامه های این شبکه در چه راستایی باید باشد؟! نه اینکه زمانی که شبکه های دیگر مشغول پخش ادعیه هستند این شبکه حداقل بتواند کمی از خواسته ی مردمِ (دارای دستگاهِ پخش این شبکه را) اجابت کند؟! آیا رسالت این شبکه فقط پخش برنامه های ضبط شده است یا می تواند حداقل به مقیاس کوچکی از شبکه های کشورهای همسایه, مخاطب را جذب و راضی کند؟!
چهار- و صحبت آخر اینکه چه زمانی صدا و سیما صدای فوتبالی‌ها را خواهد شنید و آن تلفن روابط عمومی شبکه برای چه کاری ساخته شده است؟! اینکه پس از تماس های مکرر طرفداران دو تیم باز هم نتیجه ای حاصل نمی شود, بیشتر در ذهن به سُخره گرفته شدن را تداعی می کند! در طول چند ماهِ گذشته آنقدر مخاطبانِ فوتبالی موردِ بی مهری قرار گرفته اند که چنین مقالاتی تکرارِ مکررات است و بیش از پیش به این نتیجه می رسیم که نرود میخِ آهنی در سنگ..!

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391