برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

دادکان: اخلاق در جامعه ما رنگ باخته است

پنجشنبه، ۱۱ آبان ۱۳۹۱، ساعت ۲۰:۰۰ — تابناک

مدیرانی که برای ورزش می آیند اهداف ورزشی ندارند دادکان یکی از علل وضعیت نامطلبوب فوتبال را حضور مدیران غیر ورزشی عنوان کرد و گفت:

محمد دادکان

مدیرانی که در باشگاه های ورزشی حضور دارند برای ورزش کار نمی کنند بلکه با اهداف دیگر باشگاه را اداره می کنند.

محمد دادکان در خصوص وضعیت تیم ملی گفت: اگر حتی تیم ملی خوب بازی نمی کند باید تیم ملی را با همین وضعیت تقویت کرد تا به جام جهانی راه پیدا کند چراکه یک افتخار است. وی با باین اینکه نباید به دنبال تاکتیک تیم ملی باشیم افزود:
این همه مخارج صرف تیم ملی و آوردن سر مربی شده است پس باید اعتماد کنیم وضمن احترام به بازیکنان این اعتماد را گسترش دهیم.

وی با بیان اینکه اگر باشگاه های بزرگ نتیجه خوب هم می گرفتند باز این حرف‌ها را می زدم ، بیان کرد:مهمترین مسئله این نیست که پرسپولیس و استقلال امتیاز نمی آورند بلکه مهم این است که چرا این تیم‌ها تماشاگران را جذب ورزشگاه‌ها نمی کنند. دادکان با تاکید بر اینکه فوتبال دوستان را فراری داده ایم تصریح کرد:

اخلاق در جامعه ما رنگ باخته است چرا تهران در سال ۵۵ یک میلیون جمعیت داشت ۱۲۰ هزار تماشگر به ورزشگاه‌ها می آمدند اما اکنون که ۱۵ و ۱۶ میلیون جمعیت دارد برای دیدن بازی های پرسپولیس یا استقلال تنها ۵ هزار تماشاگر می آید باید علت یابی کرد. وی با بیان اینکه مدیرانی که برای ورزش می آیند برای ورزش نیستند و با اهداف دیگر به ورزش می آیند خاطر نشان کرد:گفت:این آقایانی که این همه خرج می کنند توازن تیمی را به هم می زنند مسوولین تیم های بزرگ تیم را نه در جهت منافع مردمی بلکه در جهت اهداف خودشان هدایت می کنند .

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391