برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

اولتیماتوم‌ دایی‌ به‌ رویانیان!

دوشنبه، ۲۲ آبان ۱۳۹۱، ساعت ۱۱:۰۲ — بی‌باک‌نیوز

درگیری لفظی محمد رویانیان و علی دایی به واسطه میانجیگری یکی از دوستان مشترک این دو، خیلی زود فروکش کرد اما حالا پس از گذشت نزدیک به پانزده روز از آن جنجال رسانه‌ای گفته می‌شود حالا دوباره سرمربی سابق پرسپولیس مدیران باشگاه پرسپولیس را تهدید کرده است

علی دایی و محمد رویانیان

هرچند هنوز مدیران باشگاه پرسپولیس در برابر تهدید علی دایی واکنش مشخصی نشان نداده‌اند اما گفته می‌شود مدیران این باشگاه به دلیل نبود منابع مالی کافی قادر به پرداخت بدهی سرمربی پیشین تیم خود نیستند از این رو در تلاشند با مذاکره غیر مستقیم با علی دایی موضوع را به شکلی خاص رفع و رجوع کنند اما نزدیکان علی دایی پس از اطلاع از این تصمیم مسوولان پرسپولیس برای رویانیان پیغام فرستادند که هیچ راهی برای فرار از پرداخت بدهی وجود ندارد.

گفته می‌شود سرمربی راه آهن روز گذشته در نشستی خصوصی به چند نفر از نزدیکانش گفته است چگونه می‌توانم باور کنم که پرسپولیس پول ندارد!در صورتی که نشانه‌ها خلاف این مطلب را ثابت می‌کند! اگر پول نیست چگونه آقایان بازیکن پانصد و پنجاه هزار دلاری می‌خرند، من این بار با این حرف‌ها خام نمی‌شوم، مشکل من نیست که دوستان پول ندارند من حق خودم را می خواهم که دوستان محترم باید این پول را پرداخت کنند.

یکی از نزدیکان باشگاه پرسپولیس اعلام کرده است اگر علی دایی اقدام به شکایت کند، کمیته انضباطی با احضار مدیرعامل پرسپولیس مدیریت این باشگاه را وادار به پرداخت طلب سرمربی پیشین خود خواهد کرد، اگر رویانیان زمان مشخصی را برای پرداخت بدهی علی دایی روشن نکند کمیته انضباطی راسا وارد عمل خواهد شد و از سازمان لیگ درخواست خواهد کرد که با کسر رقم بدهی علی دایی از حساب باشگاه پرسپولیس طلب این مربی را پرداخت کند!

اگر تهدید سرمربی پیشین تیم فوتبال پرسپولیس اجرایی شود، مدیران باشگاه پرسپولیس با بحران مالی جدیدی رو به رو خواهند شد چون رقم طلب علی دایی رقم قابل توجهی است که اگر این پول از حساب پرسپولیس در سازمان لیگ کسر شود افت فاحشی در درآمدزایی پرسپولیسی‌ها از طریق سازمان لیگ برتر به وجود خواهد آمد که این مساله برای رویانیان و همکاران دردسر ساز خواهد بود.

عده‌ای از دوستان مشترک مدیرعامل پرسپولیس و علی دایی با مشاهده چالش به وجود آمده میان این دو چهره خبرساز به مدیرعامل پرسپولیس پیشنهاد دادند برای رفع کدورت‌های به وجود آمده پیش قدم شود و از علی دایی دلجویی کند تا شاید سرمربی راه آهن از شکایت خود منصرف شود اما رویانیان با رد این پیشنهاد اعلام کرده است به هیچ وجه حاضر نیست با علی دایی آشتی کند از طرفی دایی هم به هیچ قیمتی حاضر نیست با محمد رویانیان مصالحه کند.

کمیته انضباطی حق را به دایی می‌دهد

یک مقام آگاه در کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال با اشاره به تهدید مسوولان باشگاه پرسپولیس از سوی علی دایی در این رابطه به ما گفت:« اگر علی دایی برای وصول طلب خود اقدام به شکایت کند برابر قانون حق با علی دایی است و کمیته انضباطی برای وصول طلب وی از مسوولان باشگاه پرسپولیس خواهد خواست که رقم مورد نظر را پرداخت کند در غیر این صورت راه های قانونی دیگر برای وصول طلب علی دایی طی خواهد شد.»

این مقام آگاه تنها راه حل قانونی حل این معضل در برهه کنونی را مصالحه مدیران باشگاه پرسپولیس با علی دایی ذکر کرد و در این باره گفت:« قانون حق را به علی دایی خواهد داد ولی اگر وی حاضر شود برای دریافت طلبش یک فرصت دیگر به مسوولان باشگاه پرسپولیس دهد آنگاه قانون به کمیته انضباطی اجازه می دهد یک فرصت دیگر به مسوولان پرسپولیس اعطا کند.»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391