برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

دایی: ملاک بازی با تاجیکستان چه بود؟در فدراسیون مدیر فوتبالی پیدا نمی‌شود

جمعه، ۲۶ آبان ۱۳۹۱، ساعت ۱۶:۰۳ — فارس

علی دایی پیش از بازی هفته پانزدهم برابر صنعت نفت آبادان در نشست خبری اظهار داشت:

علی دایی

باز هم پس از تعطیلی لیگ مسابقات از سر گرفته شد و ما پس از تعطیلات باید به مصاف صنعت نفت برویم. نفتی‌ها با توجه به جایگاه‌شان در جدول رده‌بندی می‌خواهند پیروز باشند اما ما با توجه به اینکه میزبان هستیم می‌خواهیم سه امتیاز بازی را کسب کنیم.

وی ادامه داد: کار سختی در پیش داریم اما می‌خواهیم شکست برابر ملوان را جبران کنیم. صنعت نفت تیم خطرناکی است و شرایط سختی دارد.

سرمربی تیم فوتبال راه‌آهن خاطرنشان کرد: نفتی‌ها با توجه به تغییر سرمربی خود حرف‌های زیادی برای گفتن خواهند داشت.

دایی در مورد تعطیلات متوالی لیگ برتر عنوان کرد: تعطیلات لیگ قطعا به ضرر تمام تیم‌ها است. در فصل جاری تغییرات زیادی را در لیگ شاهد بودیم. تعطیلی‌های ابتدایی خوب بود اما پس از آن موجب شد پویایی تیم‌ها از بین برود.

دایی در خصوص محروم و مصدومان تیمش در دیدار برابر صنعت نفت عنوان کرد: سید‌علی حسینی را به دلیل محرومیت در اختیار نخواهیم داشت. چند بازیکن مصدوم هم داریم که امروز باید شرایط آنها را بررسی کنم.

سرمربی تیم ملی فوتبال راه‌آهن در مورد شرایط تیم ملی فوتبال و شکست برابر ازبکستان تصریح کرد: نمی‌خواهم در مورد تیم ملی حرف بزنم اما از فدراسیون می‌خواهم که دیگر لیگ را تعطیل نکند. این همه لیگ را تعطیل کردیم که به نتیجه برسیم و تیم ملی موفق شود اما اینگونه نشد. اگر تیم ملی موفق باشد مشکلی با تعطیلی لیگ ندارم اما وقتی در تهران به ازبکستان می‌بازیم تمام فوتبال ایران زیر سوال می‌رود.

دایی ادامه داد: تمام تیم‌های ملی موفق در دنیا لیگ‌های پویایی دارند و در کنارش جام حذفی را هم برگزار می‌کنند. تیم‌های مطرح باشگاهی هم در چند لیگ حضور پیدا می‌کنند و تنها در ایران است که چنین تصمیمات عجیبی گرفته می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: علت این تصمیمات هم این است که یک آدم فوتبالی به ندرت در فدراسیون فوتبال ایران پیدا می‌شود. چون یک فوتبالی برای فوتبال ایران تصمیم‌گیری نمی‌کند برنامه‌هایی اجرا می‌شود که به ضرر ما است.

دایی با بیان اینکه برای موفقیت باید به تیم‌های موفق نگاه کنید عنوان کرد: در تاریخ بازی‌های ملی به یاد ندارم که چنین اتفاقی افتاده باشد. حتی زمانی که من سرمربی تیم ملی بودم برای برگزاری یک بازی دوستانه پدرم را در آوردند اما حالا به راحتی لیگ را تعطیل می‌کنند.

دایی خاطرنشان کرد: بازی دوستانه برگزار می‌شود تا بازیکنان پیش از بازی رسمی با هم هماهنگ شوند اما بازیکنانی که مقابل تاجیکستان بازی کردند مقابل ازبکستان به میدان نرفتند با این حساب برای چه آن بازی دوستانه برگزار شد؟

وی افزود: در بازی دوستانه و رسمی دو تیم متفاوت به میدان رفتند در حالی که می‌شد برای تست جوان‌تر‌ها و تازه‌ وارد‌ها بازی‌های غرب آسیا را در نظر گرفت. به هر حال نمی‌دانم ملاک بازی دوستانه با تاجیکستان چیست باید پشت هر بازی برنامه‌ای باشد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391