برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

دفاع جانانه مظفری زاده از داوران؛تنها اومی توانست!

سه‌شنبه، ۳۰ آبان ۱۳۹۱، ساعت ۱۴:۳۲ — گل

شب گذشته و در برنامه نود این مساله به خوبی عینیت یافت تا جایی که سعید مظفری زاده به نمایندگی از خودش و محسن ترکی و شاید همه داوران لیگ برتری روی خط آمد و دفاع جانانه ای از داوران

سعید مظفری زاده

گاهی داور در مسابقه فوتبال از نفر اول یک استادیوم صدهزار نفری که مثل یک رئیس بر تمام ابعاد زمین حکمفرمایی می‌کند و قدرتنمایی اش بعضا حرص درآور می شود،تا حد ضعیف ترین فرد میدان – که مورد انواع واقسام ناسزا‌ها و اصابت سکه و اشیای مختلف قرارمی گیرد یا در حالتی بدتر وقتی زمین چمن فوتبال تبدیل به رینگ بوکس می شود این داور است که بیشترین مشت‌ها را دریافت می کند- نزول پیدا می‌کند که البته این اتفاق تا حدود زیادی به شخصیت خود داورو البته قابلیت های قضاوتش بستگی دارد.

در اینکه داوری های فوتبال ایران آن هم در بالاترین سطح خود بعضا اشتباهاتی کشنده وتلخ آن هم به صورت متوالی دارند و برخی اعتراض‌ها و گلایه های باشگاه ها،مربیان و بازیکنان کاملا بجاست اماحداقل در دو دیدار مهم هفته پانزدهم که در حوزه داوری سر و صدای زیادی بلند کرد مشخص شد سیبل شدن داوران قبل از دیدن دوباره صحنه های مشکوک اصلا منطقی نیست.

شب گذشته و در برنامه نود این مساله به خوبی عینیت یافت تا جایی که سعید مظفری زاده به نمایندگی از خودش و محسن ترکی و شاید همه داوران لیگ برتری روی خط آمد و دفاع جانانه ای از داوران داشت.

هر چند صحبت های مظفری زاده همراه با تهدید او مبنی بر قضاوت نکردنش بود -وهنوز کسی نمی داند این تهدید در یک برنامه تلویزیونی پر بیننده چقدر بایدجدی گرفته شود- اما قطعا همکاران مظفری زاده از حرف های او تا حدودی غرور از دست رفته شان را درون خود بازیافته اند و دوباره سرشان را بالاخواهند گرفت.

در واقع سعید مظفری زاده که در بین داوران شاید بهترین از لحاظ فن بیان باشد شاید تنها داوری بودکه می توانست در این مقطع زمانی بیشترین تاثیر را روی اهالی فوتبال و مخاطبان برنامه نود داشته باشد .البته باید دید از این پس در میدان فوتبال این خطابه تاریخی چقدر روی برخورد مربیان،بازیکنان ومدیران عامل باشگاه‌ها با قضیه داوری تاثیر گذار خواهد بود.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391