برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

نمازی : دژاگه دوشنبه به اردوی تیم ملحق خواهد شد

جمعه، ۱۹ آبان ۱۳۹۱، ساعت ۲۳:۴۱ — ورزش۳

مربی تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: تمامی لژیونرهای تیم ملی به جز اشکان دژاگه دراردوی تیم ملی حاضر هستند و این بازیکن نیز طبق برنامه دوشنبه به تیم می پیوندد.

اشکان دژاگه

امید نمازی در گفت وگو با خبرنگار ایرنا با بیان اینکه تمامی بازیکنان در آمادگی کامل بسر می برند،افزود: بازیکنان تیم ملی فوتبال در آمادگی کامل بسر می برند و تمرینات را با جدیت دنبال می کنند ، آنان شرایط مناسبی دارند و با مشکل خاصی مواجه نیستند.

وی درخصوص مصدومان تیم ملی نیز گفت: تنها مصدوم تیم ملی علی کریمی است که در بازی با تاجیکستان از ناحیه کشاله ران دچار مصدومیت شد،با این حال کادرپزشکی تیم ملی درحال مداوای این بازیکن هستند تا بتواند در بازی مقابل ازبکستان تیم ملی را همراهی کند.

نمازی درعین حال افزود: البته از آنجا که میزان مصدومیت کریمی بنا براظهارات پزشکان جدی است شاید وی نتواند دربازی بعدی تیم ملی را همراهی کند.

وی درادامه و درپاسخ به این سئوال که حمایت هواداران و رسانه‌ها درآستانه دیدار حساس این تیم برابر ازبکستان تا چه حد می تواند به تیم ملی در کسب موفقیت کمک کند ، تصریح کرد: تیم ملی به تنهایی و بدون حمایت هواداران و رسانه‌ها در مقابل رقبای بین المللی وجهانی خود ره بجایی نمی برد و این فاکتور مهم ، برگ برنده ما به شمار می رود.

نمازی در خصوص پیروزی گذشته تیم ملی ایران برابر تیم ملی کره جنوبی گفت:در آن بازی به یاد ماندنی تیم ملی با تلاش بازیکنانش و حمایت مداوم هواداران و رسانه‌ها گام بزرگی برای راهیابی به جام جهانی برداشت . برتری مقابل تیم ملی کره در تهران نتیجه ای بود که شاید کمتر کسی آن را پس از باخت ناباورانه مقابل لبنان می توانست پیش بینی کند.

مربی تیم ملی ابراز امیدواری کرد: هواداران و رسانه‌ها در آستانه دیدار حساس مقابل ازبکستان همچنان تیم ملی را حمایت کنند تا با غلبه براین تیم بتوانیم راه خود را برای راهیابی به جام جهانی هموار کنیم.

نمازی درباره تازه ترین شرایط تیم ملی ازبکستان نیز اظهارداشت:معتقدم تیم ملی ازبکستان برای ما حریفی به مراتب سخت تر از کره جنوبی است چرا که این تیم هم برای مردم و هم برای کادر فنی کمتر شناخته شده تر است.

به گفته وی ازبک‌ها را به هیچ وجه نباید دست کم گرفت، ما در بازی رفت به سختی توانستیم از این تیم نتیجه بگیریم و همانطور که درادامه مسابقات همگان مشاهده کردنداین تیم روز به روز حرکت روبه جلو داشته است .

به اعتقاد وی تیم ملی با پیروزی برابر ازبکستان تقریبا صعود خود را به جام جهانی برزیل قطعی خواهد کرد چرا که بابرآوردهایی که صورت گرفته تیم ملی ایران با کسب حداقل ۱۳ امتیاز می تواند از گروه یک مقدماتی جام جهانی در منطقه آسیا و اقیانوسیه به عنوان تیم دوم و به طور مستقیم به جام جهانی راه پیدا کند.

تیم ملی فوتبال کشورمان درچارچوب رقابت های انتخابی جام جهانی برزیل روزچهارشنبه هفته آینده در ورزشگاه آزادی به دیدار تیم ملی ازبکستان می رود.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391