برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

یک منبع آگاه فوتبالی: رفقای کفاشیان ممنوع المصاحبه می شوند

یکشنبه، ۲۱ آبان ۱۳۹۱، ساعت ۱۰:۰۰ — بی‌باک‌نیوز

این داستان که افراد برای مصاحبه کردن تلاش و ممارست عجیبی به خرج می دهند، در فدراسیون فوتبال بعنوان متولی این رشته نمود بیشتری دارد و به دلیل تصمیم گیرنده بودن این مرکز در موضوعات مهم فوتبالی، چنین روندی موجب شده تا یک دنیا تناقض و کلی نا بسامانی حاصل شود.

علی کفاشیان

به گزارش خبرنگار ورزشی جهان، موضوع مصاحبه کردن های سریالی افراد، به داستانی عجیب در فوتبال ایران مبدل شده است و گاهی برای سبقت گرفتن از هم، در مسیر مصاحبه با نشریات، خبرگزاری‌ها و صدا و سیما دست به هر کاری می زنند.

در حالیکه در باشگاههای بزرگ جهان حتی اعضای هیات مدیره آن باشگاه‌ها به دلیل سکوت خود چهره های مطرحی محسوب نمی شوند اما در ایران حتی دربان باشگاه ها، لیدرها و ... نیز برای مردم چهره هایی شناخته شده هستند؛ حال تصور کنید طرف مدیرعامل یا عضو هیات مدیره باشد!

این داستان که افراد برای مصاحبه کردن تلاش و ممارست عجیبی به خرج می دهند، در فدراسیون فوتبال بعنوان متولی این رشته نمود بیشتری دارد و به دلیل تصمیم گیرنده بودن این مرکز در موضوعات مهم فوتبالی، چنین روندی موجب شده تا یک دنیا تناقض و کلی نا بسامانی حاصل شود.

بطور مثال در داستان اخیر جام حذفی شاهد این تناقض گویی های خنده دار هستیم و افراد در جایگاه های مختلف فدراسیون بسته به علایق و سلایق خود هر کدام یک جور اظهار نظر می کنند و برخی اظهارات به سوژه های طنز برای اهالی رسانه و علاقه مندان به فوتبال مبدل شده است.

طی دو روز گذشته اوج این نابسامانی‌ها را شاهد بودیم؛ وقتی که عده ای از اعضای فدراسیون به ضرس قاطع از برگزاری جام حذفی سخن می گفتند و برخی دیگر از این موضوع ابراز بی اطلاعی می کردند و جالب تر اینکه اعضای این فدراسیون مدت هاست که بر سر حضور در یک برنامه ورزشی تلویزیونی (پر انتقاد) با یکدیگر رقابت دارند و به تناوب در این برنامه حاضر می شوند که این هفته نیز نوبت رییس سازمان لیگ بود تا به استودیوی این برنامه برود و...

این اتفاقات موجب شده تا انتقادات فراوانی به ساز و کار فدراسیون شود و در همین راستا بین برخی مدیران این مجموعه نیز شکافهایی ایجاد شده است!

یک منبع آگاه در فدراسیون از دلخوری علی کفاشیان از این روند خبر داد و گفت: «قرار است بعد از بازی با ازبکستان برای جلوگیری از این نابسامانی‌ها یک تصمیم مهم گرفته شود که بر اساس آن دیگر اعضا اجازه اظهار نظر در هر موردی را نخواهند داشت و برخی مدیران فوتبال که حامیان علی کفاشیان نیز هستند با نظر خود او ممنوع المصاحبه خواهند شد.»

لازم به ذکر است که در گذشته نیز شاهد چنین تصمیم گیری هایی در فدراسیون فوتبال بوده ایم؛ بویژه در زمان ریاست محمد دادکان که وی حتی فردی بنام زمان آبادی که سخنگوی فدراسیون بود را ممنوع الصحبت کرد تا از حاشیه‌ها بکاهد!

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391