برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

ابراهیم زاده:کی روش نه،فدراسیون دستیار ایرانی می خواهد!

شنبه، ۲۷ آبان ۱۳۹۱، ساعت ۱۲:۴۰ — گل

من فکر نمی کنم کی روش خواستار ایجاد تغییر در کادرفنی باشد و در این صورت مربی که می آید تاثیری ندارد و نقش خاصی را نمی تواند ایفا کند.»

منصور ابراهیم زاده

باخت به ازبکستان به غیر ازیک سوال بردن توانایی های فنی برخی بازیکنان و البته کادر فنی تیم ملی شایعاتی را در رسانه‌ها ایجاد کرده است.

هر چند همواره در مقاطع اینچنینی و بعد از شکست های بزرگ بحث تغییرات در کادر فنی اولین نکته ای است که در رسانه‌ها دیده می شود اما این بار بحث اضافه شدن یک مربی ایرانی به کادر فنی است ؛مساله ای که منصور ابراهیم زاده به عنوان دستیار سابق قلعه نویی در تیم ملی و سرمربی یک روزه تیم ملی مقابل سوریه تحلیل جالبی درباره آن دارد:«ما باید ببینیم آیا کی روش می خواهد که دستیار ایرانی به کادر اضافه شود یا فدراسیون. من فکر نمی کنم کی روش خواستار ایجاد تغییر در کادرفنی باشد و در این صورت مربی که می آید تاثیری ندارد و نقش خاصی را نمی تواند ایفا کند.»

وی همچنین ایرادهای تیم ملی را هم رسانه ای نمی کند که در نوع خودش جالب است:« من اعتقاد دارم کی روش تقریبا همه چیز را فهمیده و دلیلی نمی بینم اشکالات را رسانه ای کنم و در زمان مناسبی همه موارد را به خود کی روش به صورت خصوصی می گویم.»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391