برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

کمیته فنی علیه پیرمرد پرتغالی؛ پیغام ژوزه به رویانیان : اخراجم کن تا کریمی برگردد!

دوشنبه، ۸ آبان ۱۳۹۱، ساعت ۰۱:۳۶ — قدس‌آنلاین

شکست پرسپولیس در کرمان موج نارضایتی از عملکرد کادر فنی تیم فوتبال پرسپولیس را به اندازه‌ای افزایش داد که دوباره در رختکن تیم صدای اعتراض از تصمیمات مانوئل به گوش رسید.

مانوئل ژوزه

بازیکنان مخالف مانوئل به صورت کاملا محسوس از عملکرد سرمربی تیم انتقاد کردند تا این ماجرا سبب شود مدیران پرسپولیس برای جلوگیری از بحران دست به کار شوند تا مشکلات پرسپولیس شدت نگیرد.
مدیرعامل پرسپولیس با دعوت از اعضای کمیته فنی باشگاه از آنها خواست راهکار پیشنهادیشان را برای خروج از بحران پیشنهاد دهند تا شاید به واسطه تصمیمات آنها ،سرخپوشان از این وضعیت رها شوند. اعضای کمیته فنی پیش از تشکیل این جلسه به رویانیان گفتند باید مانوئل ژوزه هم در این نشست حضور یابد، مدیرعامل پرسپولیس که یقین داشت سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس از این پیشنهاد استقبال نخواهد کرد، نظراعضای کمیته فنی را با اغماض پذیرفت تا شاید تنش‌ها در مجموعه پرسپولیس با این ملاقات فروکش کند اما نه تنها این اتفاق فروکش نکرد بلکه پرسپولیس گرفتار بحرانی جدید شد.
مانوئل ژوزه با اصرار مدیرعامل پرسپولیس در این نشست حضور یافت اما وی به نشانه اعتراض جلسه کمیته فنی را ترک کرد تا نشان دهد تحت هیچ شرایطی حاضر نیست با این مجموعه تعامل داشته باشد. گویا در این جلسه مشترک اعضای کمیته فنی تصمیمات مانوئل ژوزه را به شدت نقد می‌کنند و تاکید می‌کنند وی باید زمینه بازگشت کریمی به تیم فوتبال پرسپولیس را فراهم آورد.
مانوئل ژوزه که پیش از این بارها تاکید کرده بود حاضر نیست به موضوع بازگشت کریمی فکر کند،پس از شنیدن این پیشنهاد بدون مقدمه با آن مخالفت می‌کند اما مقاومت برخی از اعضای جلسه با عصبانیت پیرمرد پرتغالی همراه بود همین عامل باعث شد وی زودتر از موعد جلسه کمیته فنی را ترک کند،اتفاقی که زیاد به مذاق مدیران باشگاه پرسپولیس خوش نیامد!
بر اساس اعلام منابع موثق خبری ، مانوئل ژوره هنگام ترک جلسه خطاب به رویانیان اعلام کرده تا زمانی که در پرسپولیس حضور دارد علی کریمی در این تیم جایی نخواهد داشت! اما با وجود تاکید مانوئل ژوزه مبنی بر عدم تمایلش بر استفاده از علی کریمی در ترکیب تیم فوتبال پرسپولیس ،مدیران باشگاه پرسپولیس در پایان نشست روز شنبه خود تاکید کردند پس از اتمام بازی پرسپولیس – پیکان درباره بازگشت علی کریمی تصمیم گیری خواهند کرد!
این تصمیم بحث برانگیز اعضای کمیته فنی و تایید مدیرعامل پرسپولیس این واقعیت را برملا ساخت که مدیران باشگاه زیاد با تفکرات سرمربی خود همراه نیستند،چون اگر بنا به حمایت از سرمربی تیم بود آنها هرگز خلاف نظر سرمربی تیم را اعلام نمی‌کردند ولی تاکید بر تصمیم گیری در خصوص بازگشت کریمی نشان می‌دهد کسی حامی سرمربی پرسپولیس نیست.
همین مساله سبب شد سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس دوباره از نحوه عملکرد کمیته فنی پرسپولیس انتقاد کند و برای مدیرعامل پیغام بفرستد که اگر این رویه تداوم داشته باشد تیم فوتبال پرسپولیس با مشکلات بیشتری مواجه خواهد شد. گفته می‌شود سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس برای رویانیان پیغام فرستاده که تنها در یک صورت می‌تواند کریمی را به پرسپولیس برگرداند که این راه حل منوط به اخراج سرمربی تیم است،برخی اخبار غیر رسمی حکایت از این دارد که مانوئل ژوزه در نشستی اعلام کرده به هیچ قیمت حاضر نیست با علی کریمی کار کند مگر آن که اخراج شود.
گفته می‌شود مانوئل در پیغام خود خطاب به رویانیان گفته است نه استعفا می‌دهد نه حاضر است به صورت توافقی از باشگاه جدا شود پیرمرد پرتغالی تنها راه حلی که پیش پای رویانیان قرارداده موضوع اخراج است چون در این صورت این مربی می‌تواند به صورت تمام و کمال مبلغ قرارداد خود را از باشگاه پرسپولیس دریافت کند! حال باید دید محمد رویانیان که شرایط مساعدی پیش رو ندارد حاضر می‌شود برای بازگرداندن کریمی زیر برگ اخراج سرمربی تیم کهکشانی خود را امضا کند یا این که دوباره با حمایت از مانوئل ژوزه، پروژه بازگشت کاپیتان اخراجی را به زمان دیگری موکول خواهد کرد.
سه و نیم میلیارد تومان هزینه اخراج مانوئل!
محمد رویانیان اگر قصد داشته باشد برای بازگشت کریمی، مانوئل را حذف کند باید رقمی در حدود سه و نیم میلیارد تومان به وی و اعضای کادر فنی تیم فوتبال پرسپولیس بپردازد چون در برهه کنونی همزمان با رشد قیمت دلار رقم قرارداد سرمربی پرتغالی پرسپولیس رشد غیر قابل انتظاری داشته تا هزینه‌ای میلیاردی برای باشگاه پرسپولیس به وجود بیاید!

خبرهای تصویری

بعدی قبلی

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391