برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

باید رضایت سپاهان جلب شود، عماد رضا بازیکن آزاد نیست

چهارشنبه، ۲۴ آبان ۱۳۹۱، ساعت ۱۲:۱۲ — ایمنا

ماجرای پیوستن عماد رضا به استقلال پیچیده تر از آن است که تصور می شد.

اگر تاکنون فقط بحث مالیات او مطرح بود حالا صورت جلسه ای سه صفحه ای که به دو زبان فارسی و انگلیسی در تاریخ نهم اردیبهشت ۱۳۹۱تنظیم و به امضا رحیمی مدیرعامل سپاهان و عماد رضا بازیکن سابق سپاهان رسیده ، ثابت می‌کند این بازیکن بدون جلب رضایت سپاهان حق حضور در باشگاه دیگری را ندارد.
در این صورت جلسه آمده که سایت گل آن را منتشر کرده است: با توجه به قرارداد فدراسیونی فیمابین باشگاه سپاهان و بازیکن (آقای عماد محمدرضا) به شماره ۰۰۴۴۳-۱۰-۹۰-۶۴مورخ ۳۰/۴/۹۰ مبنی بر قرارداد دو فصل ورزشی لیگ ایران (۹۰-۹۱و۹۱-۹۲) مقرر گردید چنانچه بازیکن( آقای عماد محمد رضا) در هر زمان تمایل و قصد حضور و بازی در باشگاه دیگری را داشته باشد بدوا" می بایست رضایت باشگاه سپاهان از بابت پرداخت مبلغ ترانسفر جلب گردد.لذا ضروری است باشگاه مقصد طی مذاکره با باشگاه سپاهان نسبت به جلب رضایت مالی این باشگاه اقدام نماید در غیر این صورت آقای عماد رضا حق حضور و بازی در هیچ تیمی را ندارد.

عماد رضا با سپاهان قرارداد دو ساله داشت اما در پایان سال اول با تیم این صورتجلسه از این تیم جدا شد و حالا برای حضور در جمع نفرات استقلال همین صورتجلسه مانع است مگر آن که رضایت اصفهانی‌ها را جلب نماید.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391