برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

فرکی:تلاش می‌کنیم تراکتور را شکست دهیم

جمعه، ۲۶ آبان ۱۳۹۱، ساعت ۱۷:۲۲ — ورزش۳

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت : تلاش وکوشش خواهیم کرد تا سه امتیاز بازی در برابر تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز را کسب کنیم.

حسین فرکی

حسین فرکی اظهارداشت : اگرچه تراکتور سازی ازبازیکنان خوب و ملی پوشی بهره می برد ، لیکن ما مصصم هستیم ، با توجه به اینکه در خانه بازی می کنیم سه امتیاز این مسابقه را کسب .

وی اضافه کرد:تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز برای ماندن در بالای جدول همانند ما نیاز به امتیاز این بازی دارد به همین دلیل آنان با همین هدف به اهواز می آیند ،بطوری که این مساله حساسیت بازی را بالا می برد.

فرکی به وقفه ایجاد شده درمسابقات لیگ اشاره کرد وافزود : از شروع مجدد مسابقات بعد از دو مرحله وقفه ایجاد شده تیم فوتبال فولاد خوزستان متضرر شد ،امیدوارم دیگر این مساله تکرار نشود.

وی گفت : تیم تراکتورسازی که همانند ما روند رو به رشد خودرا طی می کرد ، مسلما از وقفه ایجاد شده درمسابقات ناخشنود است .

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان تیم فوتبال فولاد خوزستان با اشاره به اینکه دو تیم از بازیکنان جوان و خوبی شکل گرفته اند ،اظهارداشت : بهمین دلیل روزیکشنبه در ورزشگاه تختی اهواز شاهد یک بازی تاکتیکی ، خوب و شاداب از سوی بازیکنان دو تیم خواهیم بود.

وی با بیان اینکه از تیم حریف شناخت کافی دارم گفت : برای این بازی نه بازیکن محروم داریم و نه مصدوم بلکه تمامی بازیکنان خودرا دراختیار داریم .

تیم فوتبال تراکتورسازی با ۲۴ امتیاز در مکان سوم جدول قراردارد و تیم فولاد خوزستان با ۲۰ امتیاز درجای هشتم است.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391