برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

انتخابات هیئت فوتبال فارس باطل شد

سه‌شنبه، ۹ آبان ۱۳۹۱، ساعت ۱۹:۰۱ — فردانیوز

مدیرکل ورزش و جوانان فارس گفت: همانگونه که پیش از برگزاری مجمع هیئت فوتبال فارس نسبت به چند مورد عدم رعایت اساسنامه هیئت های فوتبال استان‌ها اعتراض کرده بودیم از این رو از سوی وزارت ورزش و جوانان انتخابات مجمع هیئت فوتبال فارس نیز باطل شد.

غلامرضا کمانه

سید غلامرضا کمانه بیان داشت: همانگونه که در برنامه ورزشی ۹۰ اعلام کردم ما کاری به اینکه در هنگام برگزاری مجمع انتخاباتی هیئت فوتبال چه اتفاقی رخ داد، نداریم و اعتراض ما براساس عدم رعایت اساسنامه و آن هم پیش از انتخابات بود.

وی ادامه داد: در نامه ارسالی از سوی سید حمید سجادی معاون ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان خطاب به رئیس فدراسیون فوتبال آمده: با عنایت به گزارش مدیرکل ورزش و جوانان فارس در خصوص عدم رعایت موادی ازاساسنامه هیئتها، در انتخابات هیئت فوتبال فارس، طبق بررسی های بعمل آمده در نشست مورخه ۳۰ مهرماه شایسته است دستور فرمایید به استناد موارد زیرمجمع انتخاباتی فوق را کن لم یکن تلقی نموده و نسبت به ثبت نام مجدد برابر اسناسنامه هیئت فوتبال استانها اقدام شود.

عدم صدور اطلاعیه در روزنامه های کثیرانتشار موضوع بند ۴ ماده ۱۶ اساسنامه هیئت فوتبال استانها، عدم رعایت فاصله زمانی و دارا بودن مسوولیت اجرایی توسط سید محمد هادی آیت الهی در فدراسیون به عنوان نایب رئیس اول از جمله مواردی است که در این نامه به آن اشاره شده و موجب ابطال انتخابات شده است.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391