برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

فتح الله زاده: مصدومیت جانواریو کم لطفی بوده، در آلمان دنبال فروختن بازیکنانم هستم

دوشنبه، ۲۲ آبان ۱۳۹۱، ساعت ۱۵:۲۴ — خبرآنلاین

علی فتح الله زاده می گوید در آلمان به دنبال رفقای قدیمی اش می گردد.

علی فتح الله زاده

مدیرعامل استقلال که به در آلمان به سر می برد از آخرین تحولات تیمش سخن گفت. شوک مصدومیت ناگهانی جانواریو که به نظر می رسد در بازی محلی در کشورش اتفاق افتاده ، برای استقلالی‌ها سخت و گران بوده است. مدیر آبی‌ها در این باره می گوید:« به هر حال این اتفاق بدی است. من دقیقا نمی دانم فابیو چطور مصدوم شده. او وقتی از اینجا رفت سالم بود. اگر مصدومیتش به دلیل این باشد که در برزیل به او ضربه زده باشند ، این کار کاری درست و اخلاقی نیست. درست است که پولش کمی عقب افتاد اما تلاش زیادی کردیم تا سرانجام پولش را بپردازیم. به هر حال این پولی هم که گرفته در حقیقت حقش بوده. درصد اول قراردادش را گرفته است. به هر حال اگر او کم توجهی کرده و در برزیل بازی کرده باشد و این بلا سرش آمده به نظرم به نوعی کم لطفی کرده است. او یکی از وزنه های تیم ماست که رویش خیلی حساب کردیم و نبودش به ما خیلی ضربه می زند. امیدوارم که اقلا تا یک ماه دیگر به تیم مان اضافه شود.»
او درباره سفرش به آلمان و بلژیک هم گفت:« فعلا آلمان هستم و سراغ دوستان قدیمی ام در باشگاه های بزرگ مثل بایرلورکوزن را می گیرم. می خواهم اگر بشود چند بازی دوستانه را با آنها ردیف کنم و می گردم ببینم در این بی پولی می توانم چند مشتری برای بازیکنان جوان تیمم پیدا کنم که بفرستم شان بیایند آلمان برای پیشرفت. بعد هم که قرار است بروم برای این جشنواره اینوا در بروکسل.»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391